Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért okoznak ekkora fájdalmat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért okoznak ekkora fájdalmat a felek egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Én elhiszem, hogy van olyan, hogy kiszeretnek egymásból a felek... De miért nem lehet annyira tisztelni egymást, mint embert, hogy elmondjuk, hogy vége? Miért kell becsapni, másfelé nézelődni? Miért vagyunk ilyen önzőek?
2012. ápr. 21. 20:49
 1/10 anonim ***** válasza:
59%

"Mert nem tudjak mit cselekszenek." /Jezus mondta/

Nem tudjak, hogy ok-okozati összefüggesek miatt minden visszaüt, hogy az elet örök...stb.

Neveles soran belenk rögzültek, vallas...stb. miatt nem tudjak.

2012. ápr. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

mert a szakítás fáj

és ha már van más, úgy könnyebb

2012. ápr. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az emberek nagyon különbözőek, valaki a sajátja elé helyezi más érdekét, valaki meg nem és csak magára gondol :(
2012. ápr. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A primitiv emberek ilyenek, az értelmesebbek anélkül is meg tudnak válni egymástól, hogy megsértenék, vagy megaláznak a másikat. Csak sajnos a primitiv emberek vannak többségben.
2012. ápr. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
mert onnantól,hogy kiszeretett,vagy másba szeretett,mindenki hajlamos elfelejteni hogy valamiért igenis szerette a régit és csak a saját boldogulására koncentrál.Szerintem gerinc kérdése és nagyban függ a szülői mintától és lakhelytől is. A baráti köröm bár Bp-en élünk,nagyrészt vidéki,szép szerelmekkel,szép elválásokkal,normális kapcsolatokkal,mi ezt hoztuk otthonról.A tősgyökeres pesti barátaim magánélete jóval "eseménydúsabb",persze mindenütt vannak kivételek,de én ezt tapasztaltam.
2012. ápr. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ma 21:23 Nincs igazad a szakítás fáj akármit csinálsz.

Akivel szakítanak az mindig áldozat aki szakít az meg a szemét függetlenül attól mi történt mert hogy mi az igazság csak a 2 fél tudja de ők maguknak de vallják be.

2012. ápr. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Van hogy nem olyanok a körülmények, hogy a szakítás mindkét fél számára elfogadható (pl. még egyik fél szereti a másikat, de inkább mikor egyikük lehetetlen körülmények közé kerül(gyerekek, nincs munka, új kapcsolatra már esélytelenség)), ilyenkor meggyűlöli azt, akit szeretett, és mégis ezt tette vele. Persze, könnyű szépen válni, mikor mindenkinek van jó munkája,nincs ott 2-3 gyerek, csak a szomszéd utcába kell költözni, senki sem szereti már a másikat, és talán már ott is van az új partner. Próbálj nem haragudni a szeretett párodra, amikor váratlanul azzal állít haza,hogy rájött, hogy mást szeret,és esetleg hajléktalan leszel miatta, vagy egyedül próbálhatod nevelni a fogyatékos gyereked örök munkanélküliségre ítélve..
2012. ápr. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem értitek a kérdést szerintem egy ketten. Én értem, ha azt mondják, hogy: Kicsim, másba szerettem bele, sajnálom, hagyjuk... De(!) arról van szó, ha hazudnak és a háttérben megy az ügyködés és ha esetleg már rá is kérdez az ember, olyan nagy színészi képességekkel tagadja a dolgokat az ember szemébe, hogy az már nem is létezik és folytatja tobább... Na és itt jön a kérdés: Nem fáj ez neki egy kicsit sem? Nincs bűntudata, hogy X ideig együtt van valakivel, együtt élnek át egy csomó mindent, együtt nevetnek, együtt sírnak majd így bánik vele? Szóval nem a szerelmen van a hangsúly, az is fájdalmas, ha véget ér, de mint EMBER az EMBERhez való viszony érdekel, hogy miért alakult ez így?
2012. ápr. 21. 23:16
 9/10 anonim ***** válasza:

az is lehet, hogy pont tiszteletből nem vágja ezt a másik képébe


anno amikor megcsalt a barátom, ment a csajhoz, kérdeztem hova megy, össze-vissza hazudgált.

mire én azt mondtam, hogy legalább tisztelsz annyiban, hogy legalább kamuzol, mert milyen lenne már ha bevágnád, hogy egy csajhoz, bocsi.


akinek megmondják a frankót, azt már tényleg a semmibe nézik.

2012. ápr. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én férjem 8 év után most készül beadni a válást. Kb 9 hónapja építgette a kapcsolatát a ribanccal. Volt hazudozás, meg nincs senkim meg beképzeled. Csak mikor már mindenki arról beszél és előbb tudják, hogy válni akar mint én. Na ez gerinctelen. Én a mai napig szeretem, de dühös vagyok rá nagyon amiét ezt tette és igen sajnos belőlem is a düh beszél. Már nem tudok hozzá szépen beszélni. Ő tud. mert neki irántam már nincsenek érzései. De én nagyon haragszom rá. És sajnos ő az akinek ki kell engem fizetnie. És félek, hogy nem fog. Mert utalt rá. Hogyne lennék mérges.
2012. ápr. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!