Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vicceljem meg a barátomat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vicceljem meg a barátomat?

Figyelt kérdés

Nagyon laza a kapcsolatunk, már egy picivel több, mint egy éve! :) Imádjuk egymást, nincsenek gátlások, és most elég vicces kedvemben vagyok. Arra gondoltam, hogyha legközelebb találkozunk, akkor valamivel megviccelem :D Segítenétek? Ő mindig kinevet ha valamit kiborítok, elcsúszok a parkettán, ezért is szeretném neki visszaadni :D A nem normális válaszok íróit jelenteni fogom! :)


17/L


2012. ápr. 21. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%

"A nem normális válaszok íróit jelenteni fogom!"


Akkor mégsem vagy elég humoros ha a neked nem tetsző válaszokat "feljelentgeted". Így senki sem fog tréfálkozni ha ilyen komolyan veszel egy ilyen kérdést.

2012. ápr. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Utolsó:) Azt arra értettem, hogy aki a szokásos retardált válaszokat bírja írni, azok lesznek jelentve. Eddig normális válasz nem jött, a tiéd sem az. Ugyan ott tartok ahol 10 perce.
2012. ápr. 21. 22:28
 3/11 kiflitolvaj ***** válasza:
Gondolom ezért van "szmájli" a végén..
2012. ápr. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kedves hatodik, senki nem mondta, hogy ilyennel akarok "viccelődni" ;)
2012. ápr. 21. 22:32
 5/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Nem állítottam,hogy te ezzel akarsz viccelődni,de látom azt a pár értelmes ötletet,és ilyenkor égnek áll a hajamon a szőr! =)

2012. ápr. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Csak viccesnek érzik magukat:D
2012. ápr. 21. 22:40
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha szőrős a hátad akkor érthető hogy dobott a pasid.
2012. ápr. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
khm...a hajamon...veréb...és ez egy mondás...mellesleg engem nem dobott senki...téged talán igen? :D
2012. ápr. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Elárulnád, hogy a hajadon ,hogyan tud állni a szőr?:DDDD taníts mester!:D
2012. ápr. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9! Valahogy így:


[link]


:D

2012. ápr. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!