Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek a barátommal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esz92 kérdése:

Mit kezdjek a barátommal? Most már ott tartunk, hogy minden héten elmegy valahova.

Figyelt kérdés
Hétköznap egy közeli kiskocsmába, hétvégén pedig bulizik. Engem persze mindig otthon hagy.. Most is ezért ülök itt.. már nem tudom hová vezet ez a dolog.. van hogy úgy jön haza hogy a konyhában szedem össze, mert ott aludt el. Én persze óránként kelek fel, mert aggódom..van hogy fel se veszi a telefont, mivel annyira hangos a zene..Most vessek véget a kapcsolatnak?
2012. ápr. 21. 23:12
 1/9 anonim ***** válasza:
alkoszokkal nem kell járni.. ennyi.. :D
2012. ápr. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ja. Ez nem kapcsolat egyáltalán. Mi az hogy otthon hagy? Szoktak néha lenni közös programok?
2012. ápr. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy még most bölcs lenne dobni mielőtt részegen megtámad téged.
2012. ápr. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Adj neki ultimátumot, hogy megváltozzon. A leírtak alapján semmibe vesz. Valószínüleg így szakítás lesz a vége. Hány évesek vagytok?
2012. ápr. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mivel öszinten szolva nem latok tul sok relaciot egy tartosabb javulasra, ha döntes ele allitod, ezert azt tanacsolom, hogy meg idöben vess veget a kapcsolatnak.


Az mar nem jo, sem tartos, ha most ezek utan azert maradna otthon veled, mert kikövetelözted, nem pedig azert, mert veled szeretne lenni.


Azt azert megkerdezheted, hogy van e valami, amit te nem adtal meg neki, amiert nem a te tarsasagodban erzi jol magat.

2012. ápr. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Persze, az a közös program, ha elmegyek vele kocsmázni. de most már ott tartunk, hogy nekem egyre inkább nincs kedvem iszogatni (otthoni problémák miatt) és csak egyszerűen itt hagy..hiába sírok, őt nem érdekli..és holnap beszéljük meg, hogy együtt maradjunk-e vagy sem..én csak egy kis megértés várok, hogy gondoljon bele, milyen hogy egyedül vagyok itthon..már se barátaim nincsenek (mert ha én megyek el akkor biztos pasizok...ez már sok..de szeretem, és ő is szeret..csak mutatná ki jobban....
2012. ápr. 21. 23:21
 7/9 A kérdező kommentje:
én 19 ő 24 éves..már nem egyszer megkérdeztem tőle, hogy miért nem akar velem együtt lenni..sajnos ez az én hibám is..mivel tényleg, mikor elmegy én kiakadok és veszekszünk..de én próbálok tényleg mindent megadni neki..együtt élünk anyámnál..külön háztartásban élünk..anyám fizeti a rezsit a barátom pedig minden iskolai dolgot és ennivalót vesz..én reggel felkelek reggelit csinálok neki a munkába felviszem neki a kávét, mosok takarítok..csak a hisztimen van kiakadva..
2012. ápr. 21. 23:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Legalabb sosem unatkozol :)
2012. ápr. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

19 eves vagy! Biztos, hogy kell ez neked? El tudod/akarod igy kepzelni a jövödet? Es a remalom csak gyerekekkel valna teljesse!

Persze szereted, de hidd el, tul lennel rajta, amint talalkozol egy elyan pasival, akinek te vagy az elsö es akinek a sajat enje is fontosabb, mint hogy 24 evesen a kocsmazas legyen a hobbija!

Ha szenvedni akarsz, persze maradj, de ne vard el, hogy ez jobb lesz! Nagyon valoszinü, hogy a pasid igy fogja leelni az eletet. Neked kell eldöntened, hogy vele süllyedsz vagy nem! Ö ezt maganak valasztotta, nem kell, hogy te is elviseld a következmenyeket!

2012. ápr. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!