Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogyha a barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogyha a barátommal nem otthon vagyunk hanem elmegyünk valahova akkor (többet) veszekszünk?

Figyelt kérdés

Veletek is volt ilyen?

Ha nála vagy nálam vagyunk otthon akkor tök jó és ritkán kapunk össze valamin.Ha elmegyünk valahova a városba akkor meg rögtön összekapunk..vagyis nem is az ,hanem hogy a barátom nem úgy beszél velem mint otthon.Tehát sokkal türelmetlenebb,alig beszél,meg olyan nem is tudom hogy beszél velem szóval másképp,más stílusban..nehéz leírni :S És ilyenkor még mond olyanokat is amik nekem nem esnek jól és érdekes módon én is ilyenkor hamarabb felkapom a vizet.Aztán hazaérünk és rögtön minden okéxD ez kicsit viccesnek is tűnik:D


2011. aug. 3. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? A barátod éretlen, nem vállalja fel a világ előtt hogy ti egy pár vagytok, és nem tartja elég férfiasnak hogy normálisan bánjon veled ország világ előtt. Lehet ezt látta otthon, nem is biztos hogy ez tudatos nála. Beszélj vele hogy erre figyeljen oda. Különben bucira lesz verve a feje:D
2011. aug. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Ez baromság ez a kérdés meg röhejes. Lehet leszavazni:D
2011. aug. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi elsőő:)

nem hiszem hogy ez lenne a gond mert hát ahogy beszélget velem úgyse hallja senki és nem arra figyelnek tehát ebből nem lehetne arra következtetni.Viszont a kezemet fogja meg simán csókolózunk meg puszilkodunk emberek előtt és nem szégyelli:)

második jolvan azért kedvesebben is leírhattad volna a véleményed:/ lehet hülyeség de azért mégis érdekes és hátha történt mással is már ilyen szóval érdekelt :D

2011. aug. 3. 21:42
 4/6 anonim ***** válasza:
mindenki más környezetben mint otthon.sok nemi erőszak,családon belüli erőszak is igy van elrejtve.kifelé mást mutat a párod mint neked.és valoszinü az otthoni az igazi,csak feszéjezve érzi magát utcán vagy valami...
2011. aug. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó bocsi, bunkó voltam, de hát mint te is írtad viccesen hangzik, plusz még ilyennel nem is találkoztam.
2011. aug. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem úgy értettem, hogy direkt csinálja:) Nem szégyell téged, csak maga a szitu fura neki szerintem. Kényelmetlenül érzi magát az utcán. Amúgy az utcán smacizást nem tudom támogatni, mert az szerintem éppen hogy nem a nyilvánosság elé való:D De ez más lapra tartozik, bocs az offért:)
2011. aug. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!