Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre ti hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

Van egy nő és egy férfi, a férfi külföldön dolgozik együtt tervezik a jövőt!

Két számlájuk van szóval mindkettőre megy a fizetése a férfinak!A lány nem dolgozik, de ha a párja megkapja pénzt minden hónapban elvesz belőle olyan 5ezer forintot amit betesz egy takarékszövetkezetbe!!!!

Szerintem gusztustalan kis hitvány nő személy!

Ő miért nem dolgozik miért kell még 20évesen is tanulnia és eltartatnia magát??


2012. ápr. 21. 23:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ez van..... és az ilyenek miatt mondják az összes nőre h r.banc... :S
2012. ápr. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

ezek szerint elteszi,nem elb@ssza a lóvét.

nem?

és miből gondolod,hogy a krapek nem tud erről?

2012. ápr. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
de tud róla megengedte azért van közös számla de azért mégis hogy gondolja ez a nő????
2012. ápr. 21. 23:22
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
20 évesen minden normális ember tanul még, az a te bajod, ha te nem kerültél be semmilyen suliba se, és el kellett menned dolgoznod, és ezért most savanyú a szőlő. De ez van, tőrődj bele.
2012. ápr. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi van????

Együtt tervezik a jövőt, a nő a férfi engedélyével és tudtával félretesz a közös jövőre...

Ettől miért gusztustalan?????

Jaj! Ki vagy te ebben a sztoriban, hogy ennyire fújsz a nőre?

2012. ápr. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy férfit,aki külföldön dolgozik, nem hiszem, hogy akkora kár érné azzal az 5.000 ft-al, amit a párja takarékszövetkezetre fizet be a közös jövőjük érdekében.


20évesen még nyugodtan tanuljon a nő, ez teljesen normális.


Mit reagálnék?Hát nem avatkozom bele.Szeressék egymást és tiszteljék egymást.

2012. ápr. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

"hónapban elvesz belőle olyan 5ezer forintot amit betesz egy takarékszövetkezetbe"


Nagyon szép dolog, hogy spórol és tartalékol az esetleges nagyobb kiadásokra.



Egyébként milyen kapcsolatban állsz ezzel a nővel, hogy ennyire érdekel ez a dolog?

2012. ápr. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

5 rongyból megveszi a csajt.

szerintem ez korrekt üzlet.

ha itthon lenne sokkal többet kellene elkölteni rá.

plusz a csaj akkor ezek szerint el sem költi.

mi a bibi?

2012. ápr. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
szerintem pedig aljasság mi lesz ha szakítanak???gondolom annak a pénznek lőttek!!!!DE miért nincs munkája???heti 3 nap van sulija elvleg simán mehetne dolgozni és nem élősködne máson!!Meg tenné magát mintha annyira szeretné a fiút közbe meg tuti hogy nem
2012. ápr. 21. 23:33
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 3 nap van sulim, mert így állítottam össze az órákat, de nem jelenti azt, hogy a következő félévben is így lesz. Lehet hogy nem büfé szakra jár, és a maradék 4 napban tanulni kell mint a güzü, pl. mint nekem? Erre nem gondoltál, h most a tanulás neki a legfontosabb? És miért zavar az téged, hogy nekik van pénzük, és tervezik a jövőt? Hihetetlen mennyi olyan sz@r ember van, mint te "kedves" kérdező....
2012. ápr. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!