Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy párkapcsolatban mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolatban mennyi időd töltesz a barátoddal/barátnőddel egy héten? Hány évesek vagytok?

Figyelt kérdés

van egy lány, alakulgat vele a dolog, de szinte alig tudunk találkozni (95%-ban neki nem jó), én meg igényelném a heti 2-3 napot amikor találkozunk(facebook-on nem is szeretek chatelni, személyesen jobb vele lenni)

mindketten suliba járunk(nem ugyanoda)

18F


2012. ápr. 22. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a párommal ugyanarra az egyetemre járunk, de más szakra. Én bejárós vagyok, ő kolis. Ritka az, ha nem futunk össze mindennap legalább 10 percre. Hamár egy suliban vagyok, nekem alap, hogy összefutunk egy puszira legalább, ha többre nem is tudunk. Ezeket a gyors találkákat leszámítva egy héten 1-2 alkalommal találkozunk 1-2 órára is, illetve vagy a hétvégét töltjük együtt, vagy 1 hétköznapi éjszakát.
2012. ápr. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi 5éve vagyunk együtt,régebben 3-4x találkoztunk egy héten,most heti 1 tali együtt alvással,mert én érettségizem,ő meg egyetemre is jár meg dolgozik is. Sajnos most így alakult,de ettől még nem változott semmi.Lehet,hogy a lánynak is most zsúfolt az élete.
2012. ápr. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jah és én 20/L párom 24/F
2012. ápr. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amikor, és amennyit csak tudunk, és nem unjuk egymást. Jó van amikor nem tudunk találkozni.


19/f vagyok, a barátnőm 19/l

2012. szept. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!