Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felhozzam a témát, vagy fogadjam el a múltat és ne beszéljünk róla?

Figyelt kérdés

Már feltettem a kérdést,de alig kaptam választ.kiváncsi vagyok sokak véleményére mit tennének most a helyzetemben:


barátnőm facebookjában üzeneteknél találtam érdekes dolgokat(tudom undorító volt belenéznem de ott volt előttem és nem tudtam megállni) igaz,előttem levő dolgok voltak,amikor nem ismertük egymást,de mégis hazudott 1-2 dologról amit most megláttam.mivel a múltban volt és nem tudok megcsalásról,ezért nem tudom szerintetek hogy kezeljem ezt a helyzetet? eléggé szíven ütött a látvány de már régen volt 22/f 20/l



2012. ápr. 22. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ kihat-e rád az, amit olvastál avagy sem. Egyébként éppen ezért próbálok itt mindenkit lebeszélni a "kutakodásról", mert most hogy beleolvasgattál a cuccaiba csak sz*r helyzetbe hoztad magadat azzal, hogy találtál is valami számodra nem tetszőt. Ha felhozod neki joggal lesz kiakadva, ha nem hozod fel, akkor te őrülsz bele...


Ha semmi közöd nincs a sztorihoz, akkor hagyjad. Lehet, hogy szimplán nem büszke arra ami történt, nem akarta elmesélni úgy, ahogy történt, stb. Az én múltamban is vannak olyan ügyek, amit inkább elhallgatok és max akkor mesélek el a páromnak, ha rákérdez (akkor viszont őszintén), mert egyáltalán nem vagyok büszke rájuk...

Mindenesetre jó lenne tudni miről van szó, ez alapján könnyebb lenne így laikusként eldönteni, hogy melyik lenne számodra a jobb döntés. 22/L

2012. ápr. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
képeket küldözgetett egy srácnak-ruha nélkül...- és amikor régen ilyen témára tértem és rákérdeztem letagadta.elhiszem,hogy szégyenli,és azóta megváltozott,de mégis fáj hogy mégsem volt őszinte,és félek hogy az előélete amit elég durván élt valaha újra előjön,vagy hátam mögött ugyanúgy megy :/ hiába megbízom benne nehéz ezt elfogadni és beszéltünk is erről már
2012. ápr. 22. 16:26
 3/4 A kérdező kommentje:
ez még az előtt volt hogy megismert,de mégis hazudott róla,és félek miket rejtegethet még,ami miatt érzem,most is van még kicsi gátlása elöttem :S
2012. ápr. 22. 16:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Pff...ha nem tudod túltenni magad az előéletén,akkor ez a kapcsolat a részedről kampó...
2012. ápr. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!