Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél éve szakított velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve szakított velem a barátom,és van neki barátnője!De tegnap előtt és tegnap is taliztunk! Tegnap pedig megcsókolt! Miért teszi ezt velem?

Figyelt kérdés
Már keztem belenyugodni, hogy nem az enyém, de ez megváltozott és teljesen össze zavart!Nem tudom mit tegyek!
2008. máj. 22. 19:03
 1/2 anonim válasza:
Szerintem beszélnetek kéne erről, leülni és tisztázni ki mit akar, nehogy szórakozzon veled!!
2008. máj. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

sztem elég szemét dolog, de a fiuk nem igazán gondolnak bele, h egy csók miatt is agyal egy csaj. nekik sokkkal egyszerűbb az agyuk.....

dumálj vele, de mivel ő szakított, sztem csak játszik veled, mert lehet unja a mostanit. ha tizenvalahány éves vagy mert sztem annyi lehetsz, akkor keress vki mást, hagyd a francba..sztem.

2008. máj. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!