Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Engem még sosem szeretett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem még sosem szeretett senki, vajon ezért lettem ekkora bunkó?

Figyelt kérdés

Soha nem szerettek,tényleg nem tudom,milyen az,ha szeretnek,én már sokmindenkit szerettem,de mind hiábavaló volt,és már ott tartok,h nem érdekel semmi,és ezért egy ilyen álboldogságban élek,mert már nem zavar semmi,ennél már nem lehet rosszabb.

Most éppen sajnos megint beleszerettem egy lányba,és már nemtom,h va ne értelme egyáltalán megpróbálni a kapcsolatot,mert most nagyon jól kijövünk,és félek,h elveszítem,ha bepróbálozok. Ettől a láyntól legalább kapok egy kis szeretetet,mert egy kicsit kedves velem, és én már ennyitől belészerettem,mert borzasztó szeretethiányban szenvedek.

hát ez van,pedig azt mondják,jól nézek ki, de ezek a csalódások engem annyira megviseltek,h egyszerűen már nincs kedvem kezdeményezni sem. Régen nagyon jóhiszemű voltam,és erre nagyon csúnyán ráfáztam,egy idő után mindenkibe ncsalódnom kellett.

Mostanra egy igazi bunkó lett belőlem,ezen lehet egyáltalán változtatni?



2012. ápr. 22. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem.

Tönkretett ez a csúnya, hideg XXI. század, nem vár már rád más, csak a magány, a dicstelen halál, aztán a kárhozat perzselő tüze.

2012. ápr. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges, hogy Te állsz hozzá rosszul a dolgokhoz? Nem hiszem el, hogy senki sem szeret.
2012. ápr. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én szívesen beszélgetek veled ezekről, ha gondolod. :) Előző voltam.
2012. ápr. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mintha én írtam volna le...én is nagyon bunkó alpári paraszt vagyok vagyis inkább túl őszinte...mert sosem hazudok...de leszarok mindenkit...
2012. ápr. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna ezeket, de még sajnos nem tudtam teljsen bunkóvá válni, mindig van szívem, amit a lányok ki is használnak.


22f

2012. ápr. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha már nem érdekel semmi, akkor miről beszélünk itt? Én úgy vagyok Vele, nincs barátnőm jó ideje, de hasonló helyzetben vagyok. Viszont nincs mit vesztenem, akkor miért ne próbálkoznék be? Ha elmegyek kajálni munka közben és pl tetszik a pultos csaj, akkor bepróbálkozok, ha tetszik egy csaj az utcán bepróbálkozok, ha másra nem, ezek arra jók, hogy növeljék az önbizalmam, ezt kéne tenned Neked is. Nincs mit vesztenem, kapok egy "pofont"? És? Röhögök rajta egy jót, és aztán megyek tovább. Ennél a lánynál meg puhatolózz. Dobj Neki magas labdát, ha lecsapja majd Ő is feldob egyet. Akkor ott lehetséges, hogy lehet valami. Találkozgass Vele, nyiss, de nagyon finoman, és ha van egy kis eszed, a reakciókból képes leszel leszűrni, hogy mi lehet ebből. Volt még abban az idióta filmben egy jó mondás. "Ha kérdezned kell nem tudod meg, ha tudod csupán kérned kell." Szerintem igaz a helyzetedre. És nem lehetsz igazi bunkó, kétlem, hogy elküldöd ezt a lányt a búsba :). Csak az hiányzik Neked, hogy szeressen valaki. Ha valaki szeretne azonnal megváltoznál probléma nélkül. Puhatolózz, abból nem lesz bajod. Pl ha van valami esemény ami a lányhoz kapcsolódik, vegyél Neki virágot, de ne vörös rózsát, hanem fehéret. Az sugall is valamit, de mégsem árul el mindent. De ezt persze csak akkor, ha már biztosabb a helyzet.
2012. ápr. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!