Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Volt/van valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Volt/van valaki ilyen helyzetben? Ha igen, ő is így érez, mint én? 18/L

Figyelt kérdés

Több, mint 1,5 éve vagyunk együtt a párommal. Nagyon szeretjük egymást, volt már hullámvölgy persze, de megoldottuk. Nem hanyagol el, nem bunkó, semmi ilyesmiről nincs szó.


A lényeg: sokat járunk el a volt osztálytársaival. Az egyikük mindig is tetszett, úgy értve, hogy jól néz ki, és nagyon intelligens. Mostanában viszont, mintha kezdenék beleszeretni. Nem tudok koncentrálni semmire, mert jár az agyam. Ha lent vagyunk, van egy két elejtett megjegyzés, ami szerintem (bár lehet képzelődöm) arra utal, hogy én is tetszem neki. Volt mikor megkérdezték a páromat, hogy ő féltékeny-e amúgy. Egy pár apróság is akadt még, de azok gyerekes butaságok...


A legfontosabb, hogy nagyon kéne most, hogy tisztán lássak, mert érettségizek és nem tudok tanulni (tudom, gáz, hogy most ezt így kiemelem, de tényleg az életem függ most ezen). Szóval, ha magára a probléma nem tudtok megoldást, legalább abban segítsetek, hogy mivel vonjam el a figyelmemet róla.


2012. ápr. 22. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:

A kristálygömböm azt mondja, hogy ő is szeret téged...


De komolyan, erre a kérdésre milyen választ vársz? Ha a barátodat szereted (amit kétlek, ha más iránt ennyire érdeklődsz), akkor maradj vele. Ha nem, akkor meg hagyd el - bár nem tudom, hogy mennyire lenne praktikus egy haverjával járni, no de van ilyen.

2012. ápr. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A kérdésben szereplő: "ő is így érez, mint én?" kérdés, egy hasonló szituációban lévő ember érzéseire vonatkozott. Nyilván nem vártam el senkitől, hogy megmondja, hogy a fiúról, akiről mellékesen nem írtam semmit, megállapítsák, hogy szeret-e.

A fontos inkább az, hogy hogy tereljem el a figyelmem csak két hétig. Utána majd dilemmázok magamban, de most kell nekem ez a kis idő.xD

2012. ápr. 22. 23:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha szereted a párod ne vegyél tudomást arról a srácról, később értékelni fogja!
2012. ápr. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ez az első kísértés.

lesz még sok.

ha az elsőnél elcsábulsz,akkor sima hétköznapi riba-nc vagy.

ne tedd ki magad kísértésnek ilyen egyszerű.

kerüld el a gyereket és pár nap múlva már eszedbe sem fog jutni.

ha félre is kúrsz,undorító patkány módon,akkor ismeretlennel csináld,soha ne olyannal akit mindketten ismertek,mert ha ismerőssel csinálod nem csak megcsalod a pasid,de sz@rrá is alázod mindenki előtt.

2012. ápr. 23. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Soha nem csalnám meg a barátomat. Olyan kísértés nem létezik. Nem is ezen gondolkozom, csupán az okokat keresem. Nyilván, hogy bennem hol a hiba. Köszönöm a válaszokat.
2012. ápr. 23. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!