Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még valaki hasonló helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még valaki hasonló helyzetben? Ha igen, kérlek írjatok tanácsot!

Figyelt kérdés
Több, mint 3 éve vagyunk együtt a barátommal. Én még mindig nagyon szeretem (sajnos), de ő már nem hiszem. Nem érzem, hogy szeretne, nem érzem, hogy fontos lennék neki. Ha nem hívnám telefonon, szinte soha nem is beszélnénk. Hiába fenyegetem szakítással, nem érdekli. Tudom, hogy jobbat érdemlek nála, de nem tudom elhagyni addig, míg szeretem :/ hogy tudnék kiszeretni belőle? Már nem is emlékszem, mikor találkoztunk utoljára, mostanában találkozni is alig akart. Sajnos nehezen ismerkedem, nem vagyok valami barátkozós, pedig tudom, hogy ha megismernék egy másik fiút, akkor talán könnyebben túl lennék rajta, de ez most lehetetlen. Akik hasonló helyzetben voltatok: hogy léptetek túl a kapcsolatotokon? Nekem kell, hogy éreztessék, hogy fontos vagyok neki (a páromnak), hogy szeressen, törődjön velem... és nem azt mondom, hogy naponta találkozzunk meg ilyenek, csak néha jó lenne beszélni vele, de úgy látszik túl sokat kérek... mit tehetnék? Az utóbbi időben elég nagyot csalódtam benne, de sajnos még mindig szeretem... hogy tudnám elfelejteni??
2011. jún. 23. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Úristen! Nagyon sajnálom. :S Bele képzeltem magam a helyzetedbe és ahogy magamat ismerem teljesen ki lennék akadva én is, bele betegednék ebbe. Szerintem szakíts vele mindenképp, teljesen látszik a barátodon, hogy ő már nem szerelmes beléd, nem vagy neki fontos és nem törődik veled már cseppet sem. Hagyd ott, jobbat érdemelsz, egy olyan fiút aki viszont szeret téged és megbecsül. Ha már túl vagy a szakításon akkor könnyebb lesz idővel.. kapcsolódj majd ki a barátaiddal, családoddal, főleg, hogy most itt a nyár. Igazából ettől értelmesebb tanácsot nem tudok mondani, de a lényeg, hogy ne zárkózz el a külvilágtól, öntsd ki a lelked valamelyik barátnődnek, hallgasd meg a tanácsait és ne depizz! Sok sikert!!!
2011. jún. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Igen, tudom, hogy a szakítás az egyetlen megoldás, de olyan nehéz, hogy még mindig szeretem :( és az fáj a legjobban, hogy tudom, ha szakítunk, az engem fog jobban megviselni... nagyon rossz érzés elhanyagolva érezni magad :( de mostmár eleget tűrtem, nem bírom tovább. Unom már, hogy én naphosszat várok rá msn-en, hogy beszéljünk, közben ő a haverjaival játszik és le sem szar. Sajnos ez az igazság, már nem vagyok fontos neki, nehéz elfogadni, de muszáj :( pedig annyit terveztem, hogy milyen szép nyarunk lesz... de nem baj, igyekszem túl lenni rajta, és hátha megismerem valakit, aki meg is becsül... mert ez már teljesen reménytelen.
2011. jún. 23. 22:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát sajnos ebben a helyzetben nem sok lehetőséged marad, próbáld meg feldolgozni azt, hogy nem kellesz neki. "Kiszeretni" talán úgy tudsz belőle a legkönnyebben, ha visszagondolsz az összes sérelemre, amit neked okozott, az összes rossz dologra, ha belegondolsz abba, hogy minden más fontosabb számára, mint te. Átmenetileg persze te fogsz rosszabbul járni, hiszen neked jobban fog fájni a szakítás, de gondolj arra, hogy ő nehezen fogja megtalálni a boldogságot ilyen hozzáállással, és egy napon majd ráébred arra, hogy mennyire elrontotta az életét, de akkor az már csak neki fog fájni, és talán nem lesz mellette senki. Próbáld meg azt, hogy elfoglalod magad, eltereled a figyelmed, közben pedig igyekezz ismerkedni, beszélgetni más fiúkkal, így talán könnyebb elviselni. Egyébként ha van kedved beszélgetni, vagy kibeszélni magadból egy-két dolgot, akkor írj nyugodtan privit.
2011. jún. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és persze hozzátenném, hogy fiú vagyok, szóval a lányos "problémamegbeszélős" dolgokhoz nem igazán konyítok, de talán tudok segíteni valamit. :)
2011. jún. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 beetlejuice ***** válasza:
Hát én voltam már ehhez hasonló helyzetben, az se érdekelte, hogy szakítottam vele, ez volt a legfájóbb az egészben, de legalább jól döntöttem végül. Szerintem mindenképp szakíts vele, más megoldás nincs nagyon, később majd rájössz, hogy hosszútávon ez még mindig kevesebb szenvedést okoz, mint így benne lenni egy egyoldalú kapcsolatban. Aztán idővel úgy is jobb lesz, addig is kösd le vmivel a figyelmedet, ha van vmi hobbid esetleg foglalkozz azzal, én akkor elég sokat festettem és az sokat segített.:D
2011. jún. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!