Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért titkolják a nők hgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért titkolják a nők hgy igenis számit a pénz a párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 23. 11:23
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
80%
a pénz számít a megélhetéshez a jóléthez stb. de sztem egy kapcsolat nem aon alapul, persze nekem is van olyan ismerősöm akinek számít h kinek mennyi van, de ez ált nem jellemző. álunk pl volt olyan h én dolgoztam a párom nem, nem volt ez gond ami az enyém az az övé is oda vissza
2012. ápr. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
72%

Egy bizonyos fokig számít. Tehát ne legyen a pasi nagyon csóró, kicsinyes (pl. mindenből a legolcsóbbat veszi, nekem is!), ennyiben számít. Meg igenis egy férfinak legyenek ambíciói, törekedjen "magasabbra", de csak magához képest.

De csak attól, hogy valaki gazdag, még nem nem kellene. Tehát ha adott lenne mondjuk két férfi, akik közül az egyik kevesebbet keres, kisebb az egzisztenciája, de mindenben kedves, figyelmes, törődik velem, férfias, akkor inkább őt választanám, mint egy olyat, akinek van pénze, de tojik rám a kapcsolatban, azt hiszi, "megvehet kilóra".

Persze biztos vannak nők, akiknek a pénz az első... bár ha belegondolok, azért ők is panaszkodnak, hogy van lakás, kocsi, ajándékok, de a pasi nem elég figyelmes, nem elég jó az ágyban, stb.

Én még azért senkit nem "írtam le", mert anyagilag nem állt jól. Azért viszont igen, ha ebbe bele is törődött, és nem akart rajta változtatni.

2012. ápr. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
31%
Mert álszentek. Kitekerik a nyakát a dolognak, és jön a szebbik álláspont: "Kis keresetű férfinak nem lehet gyereket szülni, nincs kellő egzisztencia, nincs jövőkép, blabla" Valóság az, hogy olyan pali kell, aki minimum 200 fölött keressen, legyen már lakása, de legalábbis annyi pénze, hogy hamarosan lehessen. Ja és kocsi sem árt...
2012. ápr. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
56%

mert rögtön megvetik azt aki felvállalja, hogy igen is számít a pénz


Nem kell rögtön arra gondolni, hogy minden nőnek milliomos pasi kell, de legalább azon az anyagi szinten legyen a férfi mint nő


Természetes dolog, ha egy multicéget vezető nő elutasít egy segédmunkást.


Az anyagi biztonság ugyan úgy fontos a férfiaknak mint a nőknek. A gazdagok sem véletlen maguk közül választanak párt.

2012. ápr. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
80%

Én nő létemre olyan vagyok, hogy mindenből a legolcsóbbat veszem és abszolút soha nem vártam el, hogy ajándékokkal halmozzanak. A párom moziba nem vitt el soha - én kértem, ilyenre ne adjunk ki pénzt. Étterembe sem voltunk. Fagyizni 1x, egyébként megvesszük a legolcsóbbat egy szupermarketbe.

Nekem 7-szer annyi megtakarításom volt, mint neki, mikor összeköltöztünk és mindig többet keresem nála. Neki nincsenek nagyra törő álmai, valószínűleg sosem fog igazán jól keresni. Mégis kitartok mellette.

2012. ápr. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Már az elején is számit.visz e étterembe moziba wellnesre nyaralni ettől mindenki boldogabb
2012. ápr. 23. 11:34
 7/32 anonim ***** válasza:
88%

Na akkor én megfordítanám a kérdést. Miért nem bírják elviselni a férfiak, hogy a nőnek több pénze van?

Ugyanis van egy saját cégem, sok pénzem, és ezt még egy férfi sem bírta elviselni, még az sem, aki nálam is több pénzt keresett? Na erre tudsz választ adni, kedves kérdező?

2012. ápr. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
52%

Nekem számít a lóvé. Igen is számít. Nem tudnék együtt lenni egy olyan pasival, aki csóró. Se olyannal, aki NÁLAM csóróbb. Tehát legyen: kocsija, háza (ne albi), munkahelye vagy bármilyen pénzkereseti forrása.


Ez az igazság.



Sok olyan nőt látok, aki a pasit tartja el. Hát nekem nem kell ilyen, és nem akarok ilyen nő lenni. Akkor inkább leszek olyan, akinek kell a pénzes. (Természetesen a normális összeférés és kapcsolat az nekem is fontos!)

2012. ápr. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
68%

Igen, sok élősködő volt évfolyamtársam tölti fel ezrével a képeket, hol nyaraltak... Igen, kérdem én: ki fizette? A csaj, aki még életében nem dolgozott vagy a köztudottan pénzes, nála minimum 10 évvel idősebb pali? Hm?

Ugyanezek a lányok szóba sem álltak gimnazistaként olyan sráccal, akinek nem volt minimum kocsija, hogy furikázza őket.

2012. ápr. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
A barátaim nem zavarna ha mindent te fizetsz
2012. ápr. 23. 11:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!