Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg nem számít a párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem számít a párkapcsolatban a pénz? Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Megismertem két pasit, mindkettő igazán elragadó volt, nagyon-nagyon jól éreztem magamat velük, de ugye döntenem kellett. Egyik nagyon jómódú, másik kevésbé (nincs kocsi, saját lakás). Érzelmi alapon nem igazán tudtam dönteni, mert még nem éreztem semmit irántuk, így döntöttem pénz alapján. A pénzesebbet. Azóta a saját legjobb barátnőm folyton ezzel piszkál, hogy miért kellett csak a pénz miatt... De én így látom jobbnak. Talán kényelmesebbnek... Most ettől tényleg rossz ember lettem? Nem gondoltam magam sohasem anyagiasnak...


Lány, 20


2010. júl. 14. 15:50
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
szánalmas
2010. júl. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
De miért? Valaki meg tudná indokolni? Érzelmek alapján nem tudtam dönteni, ahogy már írtam...
2010. júl. 14. 15:53
 3/46 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy csak egy szánalmas, pénzéhes tyúk megy ahhoz a pasihoz akihez te.
2010. júl. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
52%
Persze. Ha egyik iránt se éreztél semmit, akkor felesleges volt bárkit választani. Ám ha mégis muszáj volt ki tudja miért, akkor nem a pénznek kellett volna lennie a döntő szempontnak. Ez így lenne normális. De mint tudjuk a nők alapvetően ribancok, tehát a pénz igenis számít náluk, tehát te tulajdonképp csak a sztereotípiát erősítetted. Megtapsollak érte.
2010. júl. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:
Van benne valami. Alapvetően már mindegy, már nem a pénzt dominál, azóta megszerettem. :)
2010. júl. 14. 15:57
 6/46 anonim ***** válasza:

Vagy döntés helyett keresel/találsz egy harmadikat, ahol nem kell dönteni, érzelmek is vannak...

És miért jó az, ha van pénze? Engem ez valahogy sosem érdekelt. Sőt, őszintén szólva tartok kissé a gazdagabb hapsiktól...nem vagyok az ő világuk. Szerencsére. :)

2010. júl. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
És honnan tudod, hogy a másikat nem szeretted volna meg?
2010. júl. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
Egyiket sem kellett volna akkor választani.Az hülyeség hogy nincs semmi érzelem mert vagy kedvelsz valakit vagy nem,nem feltétlen kell szerelem a kapcsolat elején.De az utolsó véleményét részben osztom mert a lányok nagyrésze ilyen tényleg de vanna még normálisak is.(amúgy én is az vagyok)
2010. júl. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:

Hát én egy ilyen "szegény" pasi vagyok. Sajnálom. De megértelek.


27/F

2010. júl. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
Akaszd fel magad. A barátnődnek meg teljesen igaza van.
2010. júl. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!