Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért titkolják a nők hgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért titkolják a nők hgy igenis számit a pénz a párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 23. 11:23
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
90%

Amit én vettem észre az főként a neten dívik. Nem számít hogy már ötször volt autóm, de most eladtam mert visszautasítom hogy a bőrt is lenyúzzák rólam, s nem létfontosságú.

A másik, hogy herótom van az írni sem tudó, de csak diplomást kereső idiótáktól. Talán fell kellene mérni hogy papírtól függetlenül mennyire intelligens és művelt az illető.

34 ffi

2012. ápr. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
84%
nem konkrétan a pénz számít,hanem hogy azonos legyen a háttér,az érdeklődés,a célok,a szeretet és a tisztelet....
2012. ápr. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 /Anita_'94/ ***** válasza:
18%
Én nem titkolom.
2012. ápr. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
49%

Nekem nem az számít, hanem az h a párom életre való legyen. Mint pl. a mostani barátom. Mikor nem vették fel egyetemre, fogta magát kiment külföldre (0 ismeretsége volt), és felvették olyan munkára, amihez szakma kellett volna (neki sima érettségije volt akkor).

Az ilyet nagyon tudom értékelni.

Nekem sokkal nagyobb biztosíték, hogy a későbbiekben egy amolyan "jég hátán is megélő" típus sokkal könnyebben fel fogja találni magát ha netán olyan helyzetbe kerülne.

2012. ápr. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
18%

Kicsit fura, hogy sok hozzászóló nő nem akar "kitartani egy pasit", de elvárja, hogy neki "anyagi biztonságot" nyújtsanak.

Pont az ilyen nők közül kerülnek ki azok akik számára a pasi egy ideig "anyagi biztonságot" nyújt, aztán mikor a kapcsolat elromlik, nem tudnak belőle kilépni, mert lelkileg képtelenek a megszokott biztonság nélkül folytatni az életüket.

Nekem a legutóbbi barátnőim megteremtették saját maguk számára a megfelelő anyagi biztonságot, nem voltak rá szorulva, arra, hogy tőlem várják azt, de nekem sem kellett kitartottként élni mellettük. Szerintem ennek kellene természetesnek lenni.

2012. máj. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim válasza:
55%
Nekem van pénzem. 23/F. a Szüleim kő gazdagok, és két diplomám van. De soha nem jönnék össze olyan nővel, akinál csak egy icipicit megérzem, hogy a pénzem kell neki. Egyszerűen lerib*ncozom, és elküldöm a f*szba. Jobb esetben előtte szétb*szom a s*gglyukát, beleköpök és kidobom. Pénz az nem érték. Szükséglet szintjén kell. Aki ezt nem érti, ostoba, genetikai hulladék.
2012. máj. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
59%

Nem kell ezt a kérdést szerintem túldramatizálni.

Mindenki tudja, hogy a nők 80%-a a pénzt is megnézni!

Azért szánalmas az, mikor egy 18-20 éves kislány jár egy 25-30 éves pasival nem? Nah mit gondoltok miért? ...Jól le lehet rámolni! Furikáztassa magát,kinyitja a lábát este,másnak bankkártyát kap mehet shoppingolni. Tettszik vagy nem, tudom hogy ez van. És hölgyeim, akinek nem tettszik le lehet pontozni. Élő példa: Odamentem egy lányhoz hogy megismerjem...Rendes voltam,udvarias...nem volt rajtam komoly szerkó,nem volt rajtam Tom Tailer,és csak egy Fiat Bravo-val álltam a parkolóban. Mit gondoltok szóba állt velem? Hát nem! Utólag kiderítettem hogy nem is nagyon szereti a romákat,és én meg félig az vagy!. Nah rá egy héttel éles váltás volt: Felöltöztem elegánsan, fodrásznál voltam, fújtam magamra Tom Tailer...Szép óra a csuklómon..Egyszóval feltűnően csinos fiút csináltam magamból. És pont a placcon álltam meg egy gyönyörű 7-es BMW-vel....Enyhén dübörgött a zene... Mit gondoltok mi volt a reakció? Egyből odajött hozzám a csaj! Akkor ti ezekután nem arra gondolnátok h a csajoknak a zseton a fontos? Érdekes, mikor nem voltam giccsparádé, nem volt a nyakamba aranylánc és nem BMW-vel tettem a fejemet nem kellettem senkinek! Most meg hirtelen rámtapadt mindenki! Ezért mondjuk mi,férfiak azt, hogy ha van kocsid,fuxod,jó cuccod és házad akkor lehetsz de sovány,dagadt,bunkó,büdös,tróger,fekete vagy fehér.... Befutó vagy! Nah én meg is mondtam a csajnak h el lehet húzni a büdös fr*ncba! Én randikra is direkt egyszerűen felöltözve kocsi nélkül megyek! Ha kocsival is, akk az autóm elrejtem ! Nehogymár azért kelljek én egy nőnek mert pénzem van. Szerencsére a szüleim,illetve apukám vállalkozó,így énis vállalkozást vezetek,és elég jól keresek, nem hangoztatom hogy mennyit mert lényegtelen. De sosem feltűnősködök semmilyen megszerzett vagyontárgyammal,mert úgy érzem nem ettől lesz valaki szebb, vagy jobb ember! Megmondom nektek őszintén, hogy soha nem fogok nálam szegényebb lányokkal szóba állni! Hogy miért? Mert ha tudom azt, hogy egy lány is keres annyit pénzt mint én, akkor biztos hogy nem a pénzem miatt van velem, mert neki is van! És kiemelem, hogy nem általánosítani akarok,de sajnos nekemis ez a tapasztalataom hogy a legtöbb nő az megszerzett anyagi javakra megy!

2013. febr. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

" Tehát ha én keresek, van lakásom, autóm, akkor hasonló egzisztenciát "várok el" a páromtól is."


"a páromtól"


aki persze nincs és nem is lesz : )))

2016. szept. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
41-éves pasi vagyok (informatikus), tíz éve szenvedek a nőkkel, pár éves kapcsolatokból-kapcsolatokba keveredve. Maradjunk annyiban, hogy KELL nekik a pénz és státusz. Igazából nem is azzal van a gond, hogy ezek függvénye mennyire van csinos és szép barátnőd. A gond azzal van, hogy már egész átlagos vagy átlagon aluli, magukat szépnek vélő nők is ugyanezt keresik. Mai nők legtöbbje kibebszott öntelt, nagyravágyó. Egyik része királylányként keresi a jómódú, jóképű,sportos királyfit, másik meg királynőként,pár diplomával, sokszázezres bérrel nem érti, miért nem talál királyt magának. Ez a jövő... Legalábbis európában. Külföldön élő ismerőseim panaszkodnak, hogy még rosszabb a helyzet,mint idehaza. Ki tehet róla vagy mi? Fene tudja. 50 év média dömping? Ezt kend magadra, az fújd magadra és akkor olyan leszel mint az a majom, akit láthatsz a tévében,moziban. Mindenképpen a férfiak egyre inkább teljesítményre kényszerítése... Nem csoda, hogy 50-60 év között kilehelik a lelküket. Ruhák, wellnesz, minden szar. Lassan kétkezű munkás szinte meg se teheti, hogy legyen egy "átlagos" barátnője. Csak valami dagadt förmedvény vagy madárképű bunkó, aki a kutyának se kell. Jómagam informatikával foglalkozom, de még így is nehéz megfelelni... Annyit keresni, hogy egy szaros nőt megfelelő igények között lehessen "tartani". Hiába van házam, kocsim stb... ezeket nyaraltatni, szórakoztatni, ruházni, etetni kell és már nem szocreál szinten. Gagyi a balaton, ha nem új autód van akkor az is.. Egy meki már égő, gyertyafényes vacsora kell valami drága helyen. Ha nem pesti lakóparkban laksz, egy proli vagy. Azt nem mondom, hogy egy munkanélküli csövessel álljanak össze...de nagyon elvannak kurvulva a nők. A királynő típusok meg annyira válogatnak, hogy sose találnak megfelelő párt. Ráadásul az ilyen okostojás, jól kereső nőket messzire kerüljük. Nem azért, mert irigyek vagyunk a teljesítményükre (bocs nálunk pasiknál NEM feltétel a státusz!!!), mint inkább a mérhetetlen önteltségük, egójuk miatt ignoráljuk. Pár szélhámos kihasználja őket, ennyire jók kb. A legtöbbje b*szik főzni (legalábbis nehezére esik), gyereket nevelni, nagyon sok esetben "megunják" a családi életet és odébbállnak. Legtöbbje csak sok pénzt szeretne magának, vásárolgatni, eléldegélni és néha azzal b*szatni magát, akivel csak éppen kedve tartja. Magyarul arra a "disznó" férfi életre vágyik, melyet idáig ők szidtak. Ez az új irányvonal... :( Sajnos.
2017. aug. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
29-es hozzászóló vagyok ismét. A kérdésre a válasz lemaradt. :D Azért titkolják a nők, mert akkor túlságosan egyértelmű lenne mennyire számító,érdek ribik. Kivételek persze vannak, tisztelet nekik.
2017. aug. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!