Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedvenc énekesem újra szingli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedvenc énekesem újra szingli hogy kerülhetnék közelebbi kapcsolatba vele?

Figyelt kérdés

Jó a viszonyunk én vagyok neki a number 1 rajongó. Elég jól ismerem is már és mikor találkozunk jól elvagyunk. Szoktunk beszélgetni telefonon van mikor ő hív van mikor én őt :)

Csak egy a baj ő híres én meg csak egy lány vagyok... Jövőre egyetemen leszek Pesten így közelebb lehetek hozzá. 7 év van köztünk. Van esélyem? Én nem csak az énekest látom benne hanem az embert is. Nagyon szeretem a személyét. Most mondta telefonba hogy szakítottak barátnőjével. És kérdezte hogy mi van az én barátommal és hát nekem sincs már kapcsolatom... :)


2012. ápr. 23. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján jól haladsz. Ha van lehetőséged rá, menj el vele valami békésebb helyre. Szóval legyetek kicsit kettesben. Azon meg ne aggódj, hogy csak egy hétköznapi lány vagy, nem kell hírességnek lenni ahhoz, hogy szerethető legyél =)

Sok sikert!

2012. ápr. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Diavolino44 ***** válasza:
Egy probat meger! Csak azt kalkulald bele, lehet hogy csak szexre kellesz neki, ha ugyis belemennel akkor ne habozz!
2012. ápr. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát még szűz vagyok. De ha elsőnek valaki különlegeset szeretnék ő valóban különleges lenne :D
2012. ápr. 23. 16:23
 4/8 anonim ***** válasza:

Nos ha most szakított, akkor azért még nem kellene lerohanni rögtön. Mert akkor tényleg megeshet az, hogy a kínálkozó lehetőséget látja csak benned és csak szexre kellesz neki. Akkor már nem is lenne annyira különleges első alkalom. Beszélgess vele sokszor, érdeklődj a hogyléte felől és mesélj magadról te is, célozgass finoman arra, hogy több is lehetne közöttetek a jelenlegi viszonynál. Sok sikert neked!

Megírod, hogy kiről van szó? Persze nem kötelező, csak kíváncsi lennék...

2012. ápr. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem, mert jelenleg ez még titok. :)
2012. ápr. 23. 16:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk én sem írnám meg, hogy kiről van szó, nehogy lecsapják a kezemről! :-( 3. voltam... ügyes legyél, csak finoman :-D
2012. ápr. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát mondta hogy már ismerkedik mostanában. :D Meg hogy még nem akar családot alapítani meg ilyenek - mondtam hogy hát fiatal vagy mééég :D

Erre iiiigen? Hát ezt úgy vettem mintha örülne neki hogy ezek szerint nem tartom egy vén szivarnak, talán lehetne valami. De lehet csak pozitív mód belemagyarázok dolgokat. Hát mindenesetre velem eddig mindent megtudott beszélni :)

2012. ápr. 23. 16:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor ez maradjon is így, mármint legyél nyitott a problémáira és sűrűn érdeklődj felőle. Aztán ha akarja, úgyis veszi a lapot. Gesztusokkal is érzékeltetheted, hogy bejön neked!
2012. ápr. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!