Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti belevágnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti belevágnátok egy ilyen kapcsolatba? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron bekerült a baráti társaságomba egy elég dekoratív, és akkor éppen egyedülálló lány. Az egyik illetővel (akit addig jó barátnak hittem) el is kezdtünk rá hajtani rendesen. A nem éppen sportszerű verseny vége az lett, hogy a lány tavaly ősszel összejött azzal a bizonyos ismerőssel, én meg koppantam. Már rég el is felejtettem volna az egészet, amikor tegnapelőtt felhívott a lány.

Hosszasan beszélgettünk, elmondta, hogy szakítottak az "ismerőssel", és arra gondolt, hogy mi lenne, ha megpróbálnánk mi ketten.

Nagyon bele voltam zúgva akkor, most viszont már nem, mert annak idején nem engem választott.

Ilyen előzmények után belevágnátok?


2012. ápr. 19. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
nem
2012. ápr. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nem is szereted már akkor minek?
2012. ápr. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

nem kell ő neked!

te se kellettél neki!

nincs ló....

2012. ápr. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nehogy belemenj.. hisz a mondás is úgy mondja.. ha nincsen ló akkor, jó a szamár is S:
2012. ápr. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pótléknak kellenél neki. Finoman, de erélyesen utasítsd el.
2012. ápr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én azért bedobnám a lepattanót, aztán közölném vele hogy "bocs, de én is meggondoltam magam.."
2012. ápr. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha szép lányról van szó, egy röpke kaland azért megfordulna a fejemben :-).

De semmi komoly, ha akkor nem téged választott, ebből már nem lesz egy égig érő szerelem szerintem.

2012. ápr. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha tetszik még, akk miért ne.. egész életedben azon rágódnál, h miért nem próbáltátok meg.. de az nem tetszik h ugy fogja fel, h "ha nincs ló................jó a szamár is"
2012. ápr. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!