Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Interneten keresztül szerelmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten keresztül szerelmet keresni mennyire abszurd dolog?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 23. 20:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

ma 22:33


Csak tudod nektek lányoknak élőben sem jó, tapasztaltam, hogy nem mindneki szeret élőben ismerkedni, persze vannak, akik nem ellenkeznek, de igazából neten sokkal biztonságosabb, nem égsz úgy be idegen emberek előtt, na meg láthatod is előre, hogy foglalt-e vagy sem az illető.


Csak én voltam ilyen peches vag ynem tudom miért, de eddig az általam leszólíott lányok 90%-a foglalt volt.


Na és bizonyítékokat is mutattak, szóval nem a kamulerázásról van szó.


Egyébként is ki mondta, hogy neten kell ismerkedni?


Ott kezdeményezni kell, az ismerkedést pár infótól eltekintve meg lehete valósítani, ha nincs akkora táv a felek között elég hamar élőben is.


Én így csinálom, ha tehetem.

2012. ápr. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én minden pasimat neten ismertem meg.

A páromat pl egy 10 perces chatelés alkalmával, 9 évvel ezelőtt.

3 éve össze is költöztünk, van egy közös gyerekünk is:-)

Nekem ez jött be...

2012. ápr. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mi is interneten ismerkedtünk meg a párommal és 1 éve élünk együtt és 5 honapja vagyunk jegyesek!:)
2012. ápr. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Legalább annyira nehéz mint élőben. Nem könnyű olyasvalakit találni akivel eltudod képzelni az életed. És minden kicsi tényező megvan, kölcsönös szimpátia, kiegészítitek egymást, és mindig jól elvagytok. Néha azon gondolkodom hogy jobban megérné kivárni míg megtalálod azt a személyt mint keresni. Minden esetre mind 2 ismerkedési módnak megvannak a maga előnyei és hátrányai.
2022. jún. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!