Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek után érdemes bocsánatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után érdemes bocsánatot kérni vagy inkább neki kéne?

Figyelt kérdés
Múlt hétvégén az exem buliból jövet írt sms-t, hogy miz velem épp eszébe jutotta mert látott egy olyan srácot aki rám hasonlított. Utána mondta, hogy menjek fel msn-re a továbbiakat elmeséli. Na felmentem msn-re éjjel 2-kor és mesélt. Utána másnapra kijózanodott és már minden más volt. Elkezdett beszólogatni, hogy mekkora szar vagyok meg semmit se jelentek már neki nem tudom mit képzelek, hogy én vagyok a világ közepe és minden csajt egkaphatok? Hát őt nem fogom soha megkapni hagyjam békén többet ne is keressem. Aztán én is beszóltam neki, hogy mekkora beképzelt liba meg stb. és mondtam, hogy lesz*rom magasról amiket mondd messze nem olyan vagyok ő az aki magát hiszi a világ közepének ráadsul olyan mitn egy ovodás ahogy viselkezdik... aztán miutn letilott látta még amit kiírtam az msn-re, hogy nyomorék szarkavaró... bocsánatot kérjek vagy inkább neki kéne? én is kötekedő voltam vele ez igaz, de lecseszni ő kezdett.
2009. jún. 21. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hanyagold. Úgy néz ki, h nem éri meg .. Hagyd csak főni a saját levében. .
2009. jún. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sztem hagyd békén....:)nemkell bocsánatot kérned...:):):)
2009. jún. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
csak nem te vagy az exem?:D úgy írod mintha te lennél :D
2009. jún. 21. 21:01
 4/8 anonim ***** válasza:
sztem nem neked kéne bocsánatot kérned, mivel ő keresett fel, utána meg téged b*szott le, hogy mia f*szért zaklatod őt... elég nevetséges:D lehet csak azért keresett meg hogy úgy érezze, hogy még mindig fontos számodra, és (ahogy te is írtad) a világ közepén érezhesse magát, mivel mindenki vele foglalkozik... ezek alapján elég beképzelt libának tűnik, amiket írtál, szal sztem szard le!!!
2009. jún. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is felesleges keresned... Semmi értelme nem lenne...
2009. jún. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nehogymár. Komolyan ezen gondolkozol, hogy bocsánatot kéne kérned? :D
2009. jún. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szia! én csak annyit mondanék ehhez hogy van egy mondás.a részeg ember és a kisgyermek nem hazudik.
2009. jún. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha a kérdésed a második kommentelőnek címezted kedves kérdező,akkor a válaszom nem,vagy legalábbis nemhiszem...:D:D:D(2.)
2009. jún. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!