Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok neketek milyen fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok neketek milyen fiúk jönnek be?

Figyelt kérdés
Magas,alacsony,sovány,kövér,izmos...stb? Én 185cm magas 60kg barna rövid haj és barna szem.Sportos,elég izmos,én bejönnék nektek? :DDD (csak érdekelne) xd

2012. ápr. 24. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha egy 80 kilos tragyaarcu teheny (mar bocs, csajok) beirja neked ide, hogy neki bejonnel, akkor elobbre lennel? Meg szerinted egy lany par szam alapjan el tudja donteni, hogy tetszenel neki?!


Palikam, gondolkodj, mielott kerdezel!

2012. ápr. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nyugi...:DD csak azért írtam ki ezt mert érdekelne h így ezek az adatok alapján mit mondanának...am meg számítottam h valami gyökér ide fog írni :D :D de csak a csajok véleménye érdekel
2012. ápr. 24. 19:11
 3/8 anonim ***** válasza:

ezt igy nem lehet megmondani..külsőre nekem nincs ideálom

de a kövér..és a csontsovány kizárva..apró részleteket is nézek, sok minden számit, legfőképp az intellektus, érdeklődési kör...lexikális tudás, egyezzek, nagyon fontos..lássak benne izgalmat, valami pluszt a másik személyiségébe, ne teperjen, ne irjon állandóan, mert ikrek vagyok és hamar megunom, és elkezd idegesíteni, ne legyen közönséges stílusa,legyen visszafogott, de ne félénk..nyugodtságot érezzek mikor megjelenek vele, és ne érezzem azt hogy én vezetek, de ne érezzem atzt sem hogy valamiért nem felelek meg neki..de ne legyen elájulva tőlem

24L

2012. ápr. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sovány vagy. Sportos lehetsz, de azt kétlem, hogy izmos is vagy:) 185centihez a 60kg még egy lánynak is kevés lenne, nem egy fiúnak:)
2012. ápr. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálam magasabb legyen , de ne sokkal, barna/fekete haj, barna szem és kigyúrt test :D
2012. ápr. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
esetleg, amúgy szőke hajú kék szemű szeplős jön be igazán
2012. ápr. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nos.. elég magas vagy, ha sportolsz, az plusz pont. de így sajnos senki sem tudja megállapítani, hogy tetszel-e neki. miért nem linkeltél be magadról egy képet, vagy valami?

amúgy sincs meghatározva, hogy kinek milyen típusú pasi/csaj tetszik xd nekem pl egyszer a barna hajú, barna szemű, cuki jókisfiú tetszik, aki jó tanuló, nagyon aranyos, segítőkész, stb, másszor pedig a magas, szőke, kékszemű, aki kicsit vékonyabb, focizik, stb. nos, nem igazán lehet így eldönteni:D linket kérek:D

2012. ápr. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem fontos hogy ne az a "mindent leszarok" tipus legyen maasabba legyen nálam.bár azt is nagyon szeretem ha kézenfogva sétálunk...
2012. ápr. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!