Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk neketek milyen lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk neketek milyen lányok jönnek be? Bövebben alul

Figyelt kérdés
alkatra,belsöre,külsöre + hány éves kortol
2010. jan. 11. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
alkatra nemtom külsüre nemtul dagadt és nem szőke 14 ----
2010. jan. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

jó alakja legyen, de ne legyen csontos. Őszinte, hűséges.

Viselkedésre ne legyen gyerekes, de legyen humorérzéke.

16-17 éves kortól.


De van barátnőm, aki pont az esetem.

2010. jan. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
19+, ne legyen túl dagadt, viseljen el, legyen intelligens (hogy én is elviseljem), humorérzék, önálló gondolatok.
2010. jan. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Alkatra vékony max. 60kg legyen magas de nálam semmikép sem, max 175 Hosszú haj, minél hoszabb annál jobb és sötét,

barna szem, kreol bőr,aranyos arc és legyen értelmes és bevállalós,stílusosan öltözködjön és néha legyen elviselhetetlen.

A barátnőm pont ilyen ,nagyon szerencsés vagyok hogy megtaláltam:) ja és 3 év van köztünk

23/F

2010. jan. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedvesz, aranyosz, bájosz, szép, okosz, LEHESSZEN VELE BESZÉLNI (EZ A LEGFONTOSZABB), aztán igényesz, ápolt, ne legyen büdöszebb mint én.
2010. jan. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen kérdéseket nem értem miért teszitek fel. Ahány fiú annyi különféle "elvárás". Pl nekem, legyen korombeli (jelen esetben 16-17), közepes testalkatú (se nem kövér, se nem sovány), legyen aranyos, hajszín bármi lehet (de persze abból is van amit jobban preferálok ;)), belsőleg meg legyen kedves, gyerekes, értse a humort, és tudjak vele beszélni is. Ebből nem tudsz átlagot készíteni, hogy milyen az átlag lány, aki mindenkinek bejön.
2010. jan. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!