Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki jól néz ki, de elutasítják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki jól néz ki, de elutasítják a lányok, az miért van?

Figyelt kérdés

Mondja itt minden siránkozó fiú, hogy jól kell kinézni, és akkor a nőknél nyert az ügy.

De van jó pár olyan fiú, akiket úgy is elutasítanak, ha jól néznek ki.



2012. ápr. 25. 06:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
ha valaki bunkó, modortalan, kilóg a kapanyél a szájából, vagy tul rámenős, az általában nem jön be a lányoknak.
2012. ápr. 25. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert attól, hogy valaki jól néz ki lehet bunkó vagy töketlen vagy unalmas vagy humortalan vagy idegesítő vagy ezek bármilyen variációja.

Én nem nézek ki jól, oszt mégis meg el tudom bármelyik lány eszét venni. :)

2012. ápr. 25. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
06:14 mi a baj a kapanyéllel...?
2012. ápr. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Olyan lányoknál próbálkoznak, akiknek még jobban kinéző fiú kell, v akiknek a pénz a fontosabb.
2012. ápr. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Olyan lányoknál próbálkoztál:

-akiknek más típus jön be

-akik foglaltak

-akik pénzes pasikra buknak

-akik most nem akarnak momentán barátot

-akik lelki sérültek

-esetleg bunkó, vagy unszimpi vagy nekik...ezer oka lehet

2012. ápr. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35%
Esetleg pont h túl kedves vagy, az több lányt zavar, mint a bunkóság.
2012. ápr. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Mert a sztereotíp felfogással szemben tényleg nem csak a külső számít.
2012. ápr. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megbántani csak nem tudom máshogy kérdezni, de nem vagy "nyálas" véletlenül? Mármint hogy olyan mesterkélten már már természetellenesen barátságos, aki mindig a figyelem középpontjában akar lenni? Ha igen, akkor megvan az ok, vegyél vissza kicsit, és meglátod többet érsz el vele. Ha nem, akkor bocsi a kérdésért :)
2012. ápr. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Utolsó: Én nem ez a kategória vagyok, hanem az, amelyiknek annyi vér sincs a pucájában h próbálkozzon.
2012. ápr. 25. 12:00
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát pedig a matematika azt mondja, hogy hiába csak 1% esélyed van valamire, ha elégszer próbálod akkor úgyis beüt.


Ne vedd magadra az elutasítást, a lányok is balfékek egyébként. Általában olyasvalakibe szerelmesek fülig, aki le se szarja őket. Van amelyik pl azért küld el.


Szóval próbálkozz, és olvass PUA irodalmat. Rettentő hasznos!

2012. ápr. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!