Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre most mit reagáljak? Férjem kontra Bruce Willis.

Figyelt kérdés

Kiskorom óta Bruce Willis volt az egyik kedvenc színészem. A férjemmel egyszer pár éve bohóckodtunk és mondtam, hogy talán ő lenne az egyetlen, akivel hűség szempontból kivételt tennék, bár hozzátettem, hogy én a kb 35 éves BW-re gondolok, nem a jelenlegi hatvanhoz közelítőre, de megnyugodhat, mert kicsi az esély, hogy valaha egy földrészen tartózkodjunk.


Murphy gondolt egyet és most pont a lakásunk környékén zajlanak a forgatások.

A fenti beszélgetésről én már rég elfeledkeztem és mondtam a férjemnek, hogy ha már úgyis pár utcányira borogatnak fel autókat, menjünk ki valamikor megnézni, ilyet ritkán látni.


Annyit kérdezett, hogy ha lenne rá lehetőség, kérnék-e tőle autogramot. Mondtam, hogy persze, kedvenc színészem, ha épp ott áll előttem, hogyne kérnék egy firkantást.

Ebből valahogy levezette, hogy eljött az idő, egy földrészen vagyunk...


Gondolom nem kell részleteznem, hogy mennyi realitása van annak, hogy én pont Bruce Willisszel hűtlenkedjek, akár a városban van, akár nem.

Viszont a férjem teljesen kibukott, hogy miért akarok kimenni megnézni a forgatást.


Na, ilyenkor mit lehet reagálni? (Maga a forgatás tényleg érdekelne, soha nem láttam ilyet élőben)


2012. ápr. 25. 08:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is morgolódott az asszony amikor lefeküdtem Jennifer Lopezzel.
2012. ápr. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
96%
A férjed elég gyerekes szerintem.Ha lenne lehetőségem tuti megnézném,mármint a forgatást,ha jön jön ha nem mennék egyedül.
2012. ápr. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
96%

Szimplán kinevetném, és mennék a forgatásra. Nehogy már komolyan gondolja, h Bruce meg én.


Ha meg ennyi esze van, morgolódjon csak.

2012. ápr. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon gáz a férjed... nem mondhatja meg, hogy mit tegyél, úgyhogy szépen fogd egy barátnődet és menjetek megnézni a forgatást. én bryan adamssel vagyok ugyanígy :) ha egy városban lennék vele, mindent megtennék, hogy kaphassak autogrammot, esetleg közös képet. és még egy férj sem tudna megállítani a hisztijével.
2012. ápr. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
sztem meg az egész story gyerekes,nagyobb gondod ne legyen az életben!
2012. ápr. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
30%

#1 de azért ő is belátta, ilyen csak egyszer van az életben?!:D


Figyu, ha bohóckodás volt ha nem - sok év távlatából már csak bohóckodásnak tünhet Neked - egy tény, a férjed ezt a kijelentésed nem felejtette el. Anno ezzel biztosan sértetted, hisz mind a mai napig emlékszik rá.


Van egy szerető férjed évek óta, orvosold azzal az akkori hibádat hogy most látványosan sz@rsz Bruce Willisre.

Világos hogy groteszk, világos hogy megmosolyogtató, az is hogy nem akarsz te semmit tőle, sőt ez világos a férjed elött is, ő csak azt a régi tüskét szeretné kihúzatni a szivéből. Most te megteheted, inkább mázlid van hogy házhoz jött Bruce, itt a lehetőség, csapd rá az ajtót:-)


Bármilyen furcsa, néha a férfi is infantilis, ő is azt szeretné hallani hogy csakis veled, még ha kínoznak is.

2012. ápr. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
a férjed egy idióta, Bruce-t válaszd.
2012. ápr. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
41%

utolsó, nagyon butaságokat írtál, ne is haragudj meg...

nem összefeküdni megy basszus, hanem egy nyamvadt autogrammért!! a kedvenc színésze ott lesz tőle nem messze, hadd menjen már ki!

2012. ápr. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
92%
utolsó előtti
2012. ápr. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
12%
6-os válaszolóval maximálisan egyetértek! :)
2012. ápr. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!