Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kell tartanom a félrelépéstől?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell tartanom a félrelépéstől?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy volt egy kapcsolatom 3év 8hónapig (2évig külön voltunk de addig is a szívünk egymásért dobogott, sokszor találkoztunk mint barát,ez idő alatt volt barátnője (1évig) a fiúnak de a fiú többször megcsalta a lányt (bár a lány is őt mint utólag kiderült) azzal az indokkal hogy nem szereti,kedveli de nem szereti mert hogy ő csak egyszer szeretett igazán (!) elvileg engem

Na a lényeg hogy a fiú vagy 4 lánnyal is megcsalta!

Most ott vagyunk hogy 5hónapja szakítottak és mi 4hónapja együtt vagyunk!

Bennem van a pici ördög hogy mi lesz ha engem is és amit mond csak mende-monda.Beszéltem is neki róla, és azt mondta hogy engem szeret, azt a lányt pedig nem!

Én hiszek neki, és a témát nem is akarom már említeni neki (hiszen nem akarom én szándékosan belekergetni) csak a távollét hogy ő külföldre ismét visszamegy dolgozni, és hát félek hogy kísértésbe esik!

Kell tartanom attól hogy megcsal vagy nem???

Hasonló gondolkodású férfiak???Esetleg Nők is??


amúgy összeköltözést tervezzünk.

20/l és 25/f


2012. ápr. 25. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Egészséges ivarérett férfi, tarthatsz a megcsalásról mert képes rá.


A döntés viszont az ő kezében van.

2012. ápr. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kutyából nem lesz szalonna :(
2012. ápr. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Esélyes nagyon is, pláne a külföldi munka miatt.

Nagyon ne rendezd be a közös életeteket reménnyel...!

2012. ápr. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát alkalma lesz rá, az hétszentség. Mindenesetre ne nyaggasd ezzel, hisz úgy is rá jössz, ha valamit tett. Azt általában nem tudja egyik nem sem takargatni, kivéve ha valaki nagyon profi ebben.
2012. ápr. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak egy kérdés: ha nem szerette az előző barátnőjét, mért nem volt benne annyi gerinc, hogy akkor szakítson vele? Miért kellett a megcsalás?

Én egy ilyen pasiban speciel nem tudnék bízni, még azt sem hinném el amit kérdez. Mert az nem véletlen, hogy együtt van valakivel évekig és inkább megcsalja, minthogy egyenes módon szakítson. Szerintem erre nincs kifogás.


28/n

2012. ápr. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!