Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt Én már nem értem. Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt Én már nem értem. Van értelme bárminek is? Hosszú lesz!

Figyelt kérdés

Röviden irnék magunkról:

-Én 23éves nő vagyok, 18évesen költöztem el a családomtól, hogy dolgozzak, legyen egy saját önálló életem.


-A párom 31 éves, 30éves koráig anyuci nyakán élt, tudott gyűjtögetni bőven..


A problémám az lenne ami már a kapcsolatunk elejétől fogva van, túlságosan a pénz körül forog az esze. Rettentően önző, fösvény és zsugori. Az nem számít ha Én több pénzt beleölök bármibe, de ha esetleg Neki kell többet fizetnie akkor szabályosan látszik rajta a kétségbe esés. Már közös kasszán vagyunk.

Még Ősszel kitalálta, hogy menjünk el olaszországba pár napra mert Ő még nem volt külföldön.. belementem, de közöltem vele hogy max 3 napra mert Nekem nemigen van erre pénzem. Erre azt mondta majd megoldjuk, kipótolja a részem ha úgy alakul. Na elérkezett az idő, Május 27.-én utaztunk volna ki 1 hétre.. ez az Ő elgondolása volt mert 3 nap kevés.. Én egy olyan helyen dolgozok ahol havi szinten kb 70-80ezer forintos jattot teszek zsebre. Fel is csillant a szeme mikor ezt elmondtam Neki. Kár volt. A lényeg annyi, hogy ezeket a plusz összegeket mindig beleraktam a közös pénzhez mert ott gyűjtöttem az útra a pénzt. pár napja feltűnt, hogy alig van már valamennyi, nem tudom hova és mire de fel lett élve a pénz! Sokat dolgozok, van hogy napi 1szer tudok csak enni mert se időm se erőm sokszor, hogy egyek. Ő meg vagy 10kilót hízott amióta velem van. Tegnap megkaptam az új beosztásom és eltettek a jattos helyről. Ezt elmondta Nekem és az volt a reakciója, hogy még a végén nem lesz pénzem kiutazni vele! majdnem elbőgte magát.. utánna közli, hogy Neki jó ha itt magyarországon belül elmegyünk valahova HA ÖSSZE TUDOM RÁ GYŰJTENI! bakker!!! az nem számít hogy eltűntette a pénzem de Én gyűjtögessek mindenre mert Ő nem képes bele adni semmit. Mondogatja hogy ennyi meg annyi pénze van itt és ott.. Én nem várom hogy elpazarolja de ha valamit szeretne költenie is kell nem csak rajtam élősködni. Na meg egy kapcsolat költségesebb mint otthon anyucival ahol mindent a valaga alá raktak. Hibás vagyok hogy nem figyeltem a pénzemre és talán el is beszéltünk egymás mellett. Van értelme szerintetek ennek a kapcsolatnak? Miért lehet ilyen? vagy Én reagálom túl?


2012. ápr. 25. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Te is tudod a választ. Merj dönteni!
2012. ápr. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező.

Most tedd meg,hogy "hideg fejjel" elolvasod amit ide leírtál.De úgy olvasd el,mintha valaki más írta volna.

Mintha nem te lennél a főszereplője.

Ami az első reakciód azt írd le egy papírra,és szerintem rögtön megkapod a választ a kérdésedre(ami nagyon is nyilvánvaló)..

2012. ápr. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm Nektek!
2012. ápr. 25. 12:12
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérd tőle vissza az összes pénzed és MENEKÜLJ.....
2012. ápr. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

höhö amúgy elmentetek már valahova, ez érdekelne?:P

Ez a pasi tök hülye, hogy lehetsz vele egy kasszán?

Nem mondom ,hogy menekülj, mert lehetséges, hogy mélyen legbelül még szereted őt, de ez nem mehet így tovább, de is tudod, hogy nem ez a normál viselkedés egy 30as pasitól!

Nem reagálod túl, csinálj költségvetést mindenről, számlákkal meg konyhapénzestül.. Tedd az orra elé, és mond hogy kéred a felét minden hó 10én... Vagy ahogy meg tudjátok oldani, de ez borzasztó, ne hagyd magad legombolni!!

2012. ápr. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Elmentünk visegrádra tavaly, természetesen nem volt Nála pénz.. még jó, hogy többet vittem. Be fejezem a közös kasszát az tuti. szerintem nyárra már le is zárom vele, addigra csak össze tudok gyűjteni valamennyi egy másik albérlete.
2012. ápr. 25. 13:40
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Te vetted át az anyuci szerepét ez de gáz.....hagyd ott!!!


27/F

2012. ápr. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!