Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem játszmázik velem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem játszmázik velem. Társfüggőség?

Figyelt kérdés
Tudom mi az a függőség volt ez előtt egy kapcsolatom ott függő volt a párom. A férjemmel öt éve élünk együtt van egy gyerekünk. Nagyon szeretem, Ő és a kicsi a legfontosabbak nekem el sem tudom nélküle képzelni. Csak állandó mindennaposak a játszmák...bármi történik minden az én hibám én meg pitizek, hogy ne haragudjon, ne morogjon. Ő meg szerintem élvezi ezt olyan dolgok amiben ő is dönthetne rám hagyja aztán meg ha balul sül el akkor engem okol, ha eltesz valamit és nem találja én vagyok a hibás....Mindent elé teszek, kiszolgálom. Ha valamit szóvá teszek rögtön visszafordítja úgy hogy tuti én jöjjek ki rosszul a végén. Néha minden jó néha meg beindulnak ezek a játszmák, ezen kiborulok....Mit kellene tennem? Olyanok írjanak akik tudják miről beszélek....
2012. ápr. 25. 21:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom, miről beszélsz. De azt nagyon korán megtanultam: csak azzal lehet játszmázni, aki hagyja, sőt, partner benne. És egy jó tanács, ne szolgáld ki...
2012. ápr. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az elsővel értek egyet....Kezdj el pár dolgot nem megcsinálni neki és mond el őszintén neki a véleményedet.Hisz ő a férjed,nincs mitől félned...vagy mégis?
2012. ápr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hiába, olvasnál be neki, szerintem azt is sértésnek venné. De változtatnod kell, mert pár év és már a reggelit is katonázva rakod elé. Aztán jön a verés. Nehéz ügy. Meg kell fogni, mondjuk a szexxel. A pasik 2 gyengéjével. Dobj be valami újat, ami eddig még nem volt, valami fullost és ha tuskó akkor meg kell vonni. Idomítani kell mint a kutyát:) Ha jó akkor juti, ha rossz akkor bünti.
2012. ápr. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Na ez tetszett:-))) Azért verés nem lesz...nem olyan....csak morog inkább.
2012. ápr. 25. 22:04
 5/14 A kérdező kommentje:
Van mivel "sanyargatni" mert családi vállalkozásunk van és nálam van minden pénz....talán az sem jó hogy 24 órát együtt töltünk az 5 év az kb. 15- nek számít így szerintem.
2012. ápr. 25. 22:11
 6/14 anonim ***** válasza:

ijjj

saját tapasztalat, hogy az együtt meló párok esetén kialakít ellentétet

alá/fölé rendeltségi viszonyt

akkor valami dominás dolgot eszelj ki az ágyban

2012. ápr. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Az éjjel-nappal együtt, tényleg sok, gondolom minden más kapcsolatotok meg le is épül.

Nem lehet valami sikeres a férj - olyan ellenfelet választ, ahol biztosan "győz".

irányítsd olyan feladatok felé, a vállalkozásban, ahol tényleg produkálnia kell.

Ha bejön: leszokik rólad, ha nem: oltogathatod te is

2012. ápr. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Pontosan tudom miről beszélsz, ugyan ebben a helyzetben vagyok. Az én férjemnél valamiféle kisebbrendűségi komplexus okozza, volt már pszichológusnál is (egyéb ok miatt- munkájához kellett a vizsgálat) - és kimutatták, hogy az anyja uralkodott felette, amiatt van kisebbrendűségi komplexusa. Hát igen, az anyja meg a fő játszmás....
2012. ápr. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igazad van! Nálunk ugyanez lehet! Az anyja a fő játszmás....most megpróbálja szétverni a családi idillt és igen, uralkodik mindenki felett! Szörnyű amit írsz, mi a kiút?????
2012. ápr. 26. 14:49
 10/14 anonim ***** válasza:
Van kiút:) Sokat kell dícsérni a párod.. Az a jó, ha talál valamit, amiben sikeres. A férjem mostanában talált olyan hobbit, amiben sikeres :) A kedves anyós játszmáit pedig úgy kell leszerelni, hogy nem dobja vissza az ember a labdát... Hátha egyszer megunja:) Én már csak nevetek az anyós játszmáin, de volt olyan idő, amikor nagyon kiborultam...
2012. ápr. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!