Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyunk újra jóban?

Figyelt kérdés
Van egy lány osztálytársam. Valamikor nagyon szerettem, és azt hiszem o is engem. Jó volt egymás társaságában, sokat nevettunk, sokat húztuk egymást. Sokszor neveztem "drágámnak" vagy "ídesnek" és ezen általában jóízueket nevetett. Az utolsó idoben, elhidegultunk egymástol. Buta voltam vele, sok nem odaillo viccet sutottem el, o szomorú mert otthon vannak problémák. Alig beszélunk. Szeretnék vele újra jóban lenni. Hogyan csináljam?

2012. ápr. 26. 11:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Eléállsz, és bocsánatot kérsz minden rossz szóért és tettért, amit mondtál neki illetve elkövettél vele szemben. Elmondod, hogy fontos neked, és nagyon szeretnéd, ha adna neked egy esélyt, hogy ezt bebizonyíthasd. Gondolkozzon rajta ameddig szeretne, és szóljon, te mindig készen állsz rá, hogy mellette legyél.
2012. ápr. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Piha! Kossz!
2012. ápr. 26. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!