Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyeseknek ennyit er a baratsa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyeseknek ennyit er a baratsag? Miert nem akarja hogy ujra joban legyunk?

Figyelt kérdés

Van egy baratnom vagyis csak volt. Sokaig nagyon joba voltunk, nekem nagyon sok szep emlekem van vele. Gimiben osztalytarsak voltunk es en nagyon megszerettem a csajszit.

Ballagas utan mar ritkabban talalkoztunk, s az az igazsag, hogy eltavolodtunk egymastol:(

En sokszor probaltam vele beszelni, de o nem akar velem. Egyszeruen nem ertem, hogy mert haragszik ram, nem akarja megmondani, hogy mivel bantottam meg. Nekem nagyon hianyzik, mindig megvisel ha elvesztek egy jo baratot. Miert viselkedik igy velem?

Tudom, hogy o is szokta ezt az oldalt nezni, remelem elolvassa...Orsiii:)


2010. nov. 20. 23:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok, de nekem is van egy gimis barátom akivel nem tartom érettségi óta a kapcsolatot, pedig ő nagyon szerette volna és szeretné is a mai napig, de nem. Az okát nem igazán tudom, nem haragszom rá, nem idegesít, de nem vágyom rá. Pedig egy nagyon jó barátom volt én meg neki a legjobb.. Szóval megértem a szenvedése tárgyát, de nem fogom megerőszakolni magam.

Szóval lehet a te esetedben is hasonló a szisztéma.

2010. nov. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!