Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivan olyankor ha van egy férfi a munkahelyemen ismertem meg egymásba szerettünk de egyikőnk se akarja elhagyni a családját?

Figyelt kérdés
Nap mint nap találkozunk de csak a munkahelyen meg 1-szer 2-szer azon kívül, mind a kettőnknek nagy gyereink vannak már és ezt nem akarjuk tönkre tenni.De nagyon szerelmesek vagyunk!Mindig beszélünk facebookon is!Nem tudnám elhagyni! Ilyenkor mit csináljunk mi lenne a helyes?

#Szerelmiviszony
2012. ápr. 14. 11:05
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Nem! :)
2012. ápr. 14. 11:13
 3/28 anonim ***** válasza:
A kérdésre a válaszom az,hogy az lenne helyes ha megszakítanád vele a barátságot vagy is az ilyen nemű kapcsolatot egymást közt,mert ennek nem lesz jó vége,szóval szerintem ez az egy választásod van,vagy pedig eljössz a munkahelyről.Egyébként meg egyiket sem fogod meg tenni,mert ez mind kettőtöknek így tökéletes,otthon vár a meleg családi fészekott meg a munkahelyen az izgalom,ebből egyikötök sem fog kilépni sajnos...mármint a szegény családotoknak sajnos hogy hazugságba kell élniük...
2012. ápr. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Igen tényleg nem működne.10 éve vagyok férjnél és már nem szeretem a férjemet úgy! A lányom tud mindenről! Attól a férfitól kapok szerelmet,szeretetet és nekem igazából ez hiányzott és ezért is lettem hamar szerelmes! Férjemnek van egy saját gyereke meg egy közös!
2012. ápr. 14. 11:19
 5/28 anonim ***** válasza:

Ha nem szereted a férjed már úgy,akkor semmi értelme az egésznek.Legalábbis én szerintem..Hogy tekíntesz a férjedre?Van köztetek szex vagy valami?Miből áll a kapcsolatotok?

Amúgy úgy lenne értelme ha kicsit feldobnátok a dolgot..Ha van esély még egy kis tűzet csiszólni akkor még lehet értelme,szerintem amúhy ellaposodott a kapcsolatotok...Lehet jó lenne ha megtudná hogy van szeretőd,mert talán észbe kapna és össze szedné magát egy kicsit,persze ha akarod egyáltalán hogy össze szedje magát...Sok esetben segített egy kis félrelépés és az hogy megtudta a másik hogy van valakije.Mennyi idősek vagytok amúgy?Éltek szexuális életet?Kollégával már lefeküdtél?

2012. ápr. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy mi már nagyon sokszor próbáltuk ő még szeret engem de neki olyan természete van amiből nekem már elég! A férjem 4 hetente jön haza kinnt dolgozik! és 1 hetet itthol van akkor van szexuális kapcsolat de akkor se sokszor én nem tudom már megkívánni sem! A gyerekek tartanak össze meg a munka meg a megszokás! De a másik férfinél olyan más ami már nekem őszintén hiányzott! Voltunk együtt és ott lettem igazán szerelmes!
2012. ápr. 14. 11:30
 7/28 anonim ***** válasza:
Értem!Hát ha úgy érzed hogy nem fog javúlni köztetek a dolog akkor nem látom értelmét a dolognak,szerintem a gyerekek miatt együtt maradni a legnagyobb hiba..Persze attól is függ mennyi idősek a gyerekek és ti?Mert erre ugye nem válaszoltál..A kérdés az hogy ha tegyük fel elhagyod e a férjed,akkor is ugyan ez lesz e közted és s féri között,mert az is lehet hogy csak egy fellángolás és így izgalmas nektek a dolog,de tegyük fel összeköltöztök vagy komolyabbra fordítjátok a dolgot mint szerető státusz,akkor is így fog működni a dolog?Mert ugye így ott van azért az izgalom és a varázs és a tiltott gyümölcsös sztori..Szóval ezt neked kell tudni és érezni hogy mi lenne jó és hogyan?Meg persze abban sem lehetsz biztos hogy a férfi nem akar majd vissza menni a családjához.Ezt neked kell érezni,mert arra is vigyáznod kell hogy ne essél a két pad közé..de mennyi idősek vagytok?
2012. ápr. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Hát igen őszitnén ettől félek énis,hogy mi lenne ha. igazából ezen nem gondolkoztunk még! Én 34 éves vagyok ő pedig 39! Ő azért sem hagyná el a családját mer neki van ott egy 15 éves fia aki cukor beteg és csak ő foglalkozik vele! A felesége nem nagyon! Meg az hogy csalódnának benne a gyerekek és ők szeretik az apjukat! Meg még van neki egy lány 16 éves!Az én lányom is annyi! a közös gyerek 10 éves a férjemé pedig 18! Nem tudom mi lenne ha tényleg egybeköltöznénk de nagyon necces lenne az biztos!
2012. ápr. 14. 11:44
 9/28 anonim ***** válasza:
Hát ha ennyire biztos vagy abba hogy ő nem hagyná el a családját,akkor szerintem nem sokat tehetsz,majd esetleg ha a gyereke nagyobb lesz...addig meg alakúlnak az ő dolgai is a tied is,addigra lehet hogy helyre jön a házasságod,és az is lehet hogy rájöttök hogy bármi áron de együtt akartok lenni,szerintem ez az a sztori ahol az idő fog dönteni.Az hogy így ebbe az állapotban maradtok nem szép dolog a családotok felé,de téged részben megértelek mert a férjedet nm sokat látod és gondolom nem is fogalkozik veled túl sokat.Hogy a férfi oldalán mi a helyzet az már más kérdés,de szerintem ott jobb a helyzet,és ő előbb dönthet úgy hogy vissza táncol a feleségéhez,én így a sztori és a leírtak alapján azt mondom hogy a ha a férfi esetleg azt mondja hogy összeköltöztök vagy komolyabbra fordítja a dolgot,akkor is még visza táncolhat a feleségéhez,így szerintem mindenképpen te járhatsz rosszul,ert uánna kérdés hogy a férjed vissza fogad e?Neked kell érezni,mert egy rossz házasságban sem lehet élni életed végéig,és ugye csak egyszer élünk,mérlegelj hogy neked mi a helyes és mi lenne jó döntés.de itt szerintem ez az a sztori ahol az idő fog dönteni,neked pedig türelmesenek kell lenned.
2012. ápr. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Figyelj,ha tényleg ebből nagy szerelem lesz és úgy érzed, hogy a férjeddel már sosem változik a helyzet,akkor bírjátok ki még pár évig.Bár elég hülyén hangzik ez a pár év tudom!


A férjeddel kapcsolatba mióta érzel így?Mióta romlott meg a kapcsolat?Tutira nem lehetne már megjavítani?Vagy a 3hétnyi távollét miatt alakult ki a közömbösséged?

2012. ápr. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!