Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg tudom változtatni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tudom változtatni egy lány visszautasító véleményét?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnám elérni azt, hogy tetszek egy olyan lánynak , aki egyszer nemet mondott nekem, tehát nem akart járni velem. Megtettem volna érte mindent, hívtam jöjjön le, de egyszer sem jött. Feladjam, vagy valami ,amivel még próbálkozhatok bevágódni nála? Tényleg szerettem volna, ő is tudja nagyon jól, és azt is, hogy nekem ezt nem mondta el időben, bocsánatot kért és nagyon megbánta.
2012. ápr. 27. 15:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ja, ha gazdag vagy.
2012. ápr. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha egyszer nemet mondott akkor inkább hagyd.
2012. ápr. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Csak az idődet pazarlod, arról nem is beszélve, hogy szerintem megalázod magad ezzel a viselkedéssel. Húzd ki magad és szard le. Lehet, hogy a végé ő fog jönni hozzád. Ha meg nem akkor lesz másik
2012. ápr. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ez a megalázom magam, ez nálam is lassan leesik. De ő tényleg nem tudja, hogy fontos lett volna számomra.
2012. ápr. 27. 15:56
 5/16 anonim ***** válasza:
Tudja, csak leszarja
2012. ápr. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Mióta elmondta egy hónap után, hogy nem, azóta nem beszélek vele, csak köszönés szinten. Nem akarok senkivel sem köcsög lenni, de hogyan éreztessem vele, anélkül, hogy egy szót is szólnék hozzá?
2012. ápr. 27. 16:01
 7/16 anonim ***** válasza:
Mondtam már, hogy szard le.
2012. ápr. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban v legyél gazdagabb! Másképp esélytelen.
2012. ápr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Felejsd ell keres olyat akinek jó vagy mert ha járna is veled akkor sem szeretne és igy nincs értelme.
2012. ápr. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Szerintem derítsd ki hamar,mielőtt jobban elszomorodnál,mélyebben érintene,vagy tényleg megalázkodsz előtte.

Teheted azt hogy figyelem felkeltésként próbálj neki olyan közömbösen köszönni,majdnem hogy bunkón,de mégse úgy,remélem érted=)) Lényege hogy ha ez után érdeklődik hogy mért vagy ilyen vele,akkor valamilyen szinten érdekled,és lehet tovább menni,de ha semmi sem történik akkor ne pazarold az időd,mert lehet hogy az az idő kell az igazihoz:)

Vagy ne köszönj neki... ezzel ugyan úgy ezt le tudod tesztelni,és talán azt gondolja,hogy neked nincs rá már szükséged,ez csavart is vitt a dologba ami kell, hogy átértékelje a dolgot. Ha nincs rá szükséged,azaz nem nyomulsz ezerrel(csak úgy tudod megtartani a markodban a vizet,ha nem szorítod görcsösen,mert akkor kifolyik) akkor teret adsz neki,akár ahhoz hogy neki legyen szüksége rád.

De!Ne hidd azt hogy a végtelenségig sakkozhatsz,ez csak arra jó,hogy hamar kiderítsd mi a helyzet hogy tovább tudj lépni valamilyen irányba.

2012. ápr. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!