Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti féltékenyek lennétek ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti féltékenyek lennétek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

A férjemnek van egy fiatal nő ismerőse (férjezett és kisbabája van). Október óta együtt is dolgoznak, de csak időszakosan, néha napokig együtt vannak, néha meg hetekig semmi munka.

Ezen kívül heti szinte egyszer-kétszer legalább összefutnak az utcán, mert kis településen lakunk, ez elkerülhetetlen. Nem hiszem, hogy van valami közöttük (az ördög sosem alszik), de már találtam magán jellegű sms-t a férjem telefonjában, és tudom, hogy többször beszélnek telefonon akkor is, amikor elvileg a munka miatt nem kellene. Az sms-ek végül is nem kompromittálóak egyikőjükre nézve sem, és nincs is sok, talán a fél év alatt összesen 4 db magánjellegű. Hívás is kb. 10 db a munka időszakán kívülről.

Én mégis féltékeny vagyok, mert egy nagyon szép, fiatal nőről van szó, igaz, 13 évvel fiatalabb a férjemnél, de valószínűleg minden ép eszű férfinak tetszene.

Van valami kivetnivaló abban, ha barátkoznak a munkán kívül is? Egyébként évek óta ismerik egymást, csak most vált "szorosabbá" a kapcsolatuk. Nekünk is van két szép gyerekünk és nagyon jó anyagi körülmények között élünk, igazából sok veszíteni valója lenne a férjemnek is. A hölgynek pedig ott a kisbabája.



2012. ápr. 27. 15:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy picit az lennék, holott elméletileg(!) nincs okom rá. De semmiképpen nem mutatnám ki, vagy nem hoznám a férjemnek szóba, inkább rákapcsolnék a "jó feleség" szerepre, tudod, csini külső, családi programok, bonyolult, de finom kaják, lelkesedés az ágyban és sok-sok törődés, hogy körülrajongva érezze magát. Épp csak arra figyelnék, hogy ne csússzak át a ló túloldalára, ne viselkedjek lábtörlő módjára sem.
2012. ápr. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is ugyanazon a véleményem vagyok,mint az első válaszoló!Kicsit változz meg,ne stresszelj ezen a nőn :)A férjeddel foglalkozz többet!Amennyire belefér,több közös program, meglepetések, finom ételek, kicsi fehérnemű beújítás! :)
2012. ápr. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A te helyedben én nem lennék féltékeny, de a te helyedben én nem is olvasgatnám a férjem telefonjában az üzeneteket. Semmi kivetni való nincs abban, hogy a munkán kívül is barátkoznak.


(Egyébként vannak nők, akiknek mindegy, hogy van gyerek vagy sem akkor is kaphatók bármire és vannak férfiak, akik hiába van család élnek az alkalommal. Szóval a baba nem jelent mentsvárat. Lehet, hogy csak jó barátok, van közös téma, stb. Lehet, hogy van, vagy volt köztük valami. Semmi nincs kizárva. )

2012. ápr. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én a helyedben már rég szóltam volna a férjemnek, hogy hívja át a nőt és családját ebédre, egy kis összejövetelre. Szerintem sok minden kiderülne egy ilyen összejövetelen. Már eleve a férj reakciójából az ötletre, de ha belemennek is, tökéletesen leplezni nem lehet, ha ez több mint barátság. Még az is lehet, hogy a két család jól összebarátkozna.
2012. ápr. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Inkább a férjeddel törődj, ne a féltékenységgel, persze ne legyél vak, de kutakodni értelmetlen szerintem, csak rontasz a helyzeten.

Foglalkozz a férjeddel, amennyit csak tudsz, hogy ne legyen oka munkakapcsolaton túl többet akarnia bárkitől.

A te férjed, 2 gyermeket is sikerült összehozni, te tudod, hogy tudsz a kedvében járni:)

2012. ápr. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy úgy látom, igenis tetszik neki a nő. Zavart a viselkedése, és főleg zavarban van, ha mondjuk úgy találkoznak, hogy én is ott vagyok. A férjem pedig egy nagyon higgadt, összeszedett ember. Ezért gyanús a magatartása.
2012. ápr. 27. 20:37
 7/10 anonim ***** válasza:
Hűséget fogadott, nem vakságot, ezért kell neked úgy viselkedned, hogy azt érezze, rajtad kívül nem kell neki senki más.
2012. ápr. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tudom, és nem is várom el tőle, hogy ne nézze meg a csinos lányokat... de ez a nő fényévekre van tőlem, pedig én is adok magamra, szépen öltözök, stb. Viszont ez a fiatal nő valószínűleg amikor kikel reggel az ágyból, gyűrötten, akkor is gyönyörű, nem kellenek neki praktikák, egyszerű és természetes szépség. Ráadásul kedves és visszafogott is, talán még ez is megfog egy férfit, hogy neki kell meghódítani... ahogy így visszaolvasom, egyre jobban tartok tőle!
2012. ápr. 27. 20:47
 9/10 x Susy Omega x ***** válasza:
nézd, ha viszonyuk van, az ellen úgysem tudsz mit tenni. eljátszod a kétségbeesett, becsapott házisárkány szerepét? ha van hozzá idegzeted, játszd el, hogy olyan olyan feleség vagy, aki megadja a férjének a szabadságot, akár ilyen téren is. én is tudom, hogy a gyerek nem mentsvár, főleg a mai világban, de igenis összeköt benneteket. te is barátkozz másokkal, kösd le magad, hadd lássa a férjed, hogy megbízol benne, jó társ vagy. ha ennek ellenére is félrelép, az már az ő szegénységi bizonyítványa. ha nagyon bánt ez téged, és nincs erőd ilyen szerepeket játszani, akkor leülhetnétek beszélni is a dologról. persze nem úgy, hogy tudom, hogy megcsalsz... hanem normálisan és őszintén. és még egy tanács: legyen több önbizalmad! remélem, megoldódik a problémád minél hamarabb.
2012. ápr. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én biztos halálosan féltékeny lennék, de én nagyon féltékeny típus vagyok.:) Szerintem semelyikük sem kockáztatná a családját, főleg ha jól működik.

Az, hogy zavarba jön, mikor te is ott vagy, az lehet azért is, mert szép a lány, és nem akarja, hogy észre vedd, tetszik neki. Ettől függetlenül nem biztos, hogy van közöttük bármi is. Ha szeret téged, és jól működik a kapcsolatotok, akkor nincs min aggódnod!

Amúgy ha már évek óta ismerik egymást, nem hiszem, hogy lesz valami. Ha eddig nem volt, akkor nem lesz ezután se szerintem.

Az első válaszolóval egyet értek. Ha téged választott, akkor úgyis te leszel neki a legszebb. Amúgy megkérdezheted, hogy mi a véleménye a csajról, hátha megnyugtat.:)

2012. ápr. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!