Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy azt érezted szakítani akar a párod, de nem meri megmondani?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt párommal. Az egész kapcsolatunk meglehetősen ingatag volt. Sokat kinlódtunk egymással, se veled-se nélküled kapcsolatnak indult aztán szép lassan kiakakultak a dolgok. Az utóbbi 1 évben nagyon jól megvoltunk. De mostanába valami megváltozott. Érzem rajta, hogy valami nem stimmel. Nem akar velem annyit együtt lenni, mint eddig. Alig látom, lemondja a találkozókat, (mert fáradt). Semmi hiányzom, szeretlek. Mintha csak egy nyűg lennék neki. Mondtam neki, ha szakítani akar mondja meg, mert ez így nem mehet tovább. Nagyon rosszul esik a viselkedése. Azt mondta nem akar szakítani. Elegem lett és kitaláltam hogy nem keresem addíg, amig ő nem keres. Ebből le tudom szűrni, hogy mennyire lehetek fontos neki. Ennek már egy hete. Semmit nem tudok a "páromról" nem hív, nem ír sms-t. Semmiféle kommunikáció nincs köztünk. Tudom, hogy ez eléggé egyértelmű viselkedés a részéről, de mégsem akarom elhinni, hogy 2 év után képes így szakítani. Legalább annyit megérdemelnék, hogy kimondja. Én meg csak várok és várok. Mit tennétek a helyemben? Miért csinálhatja ezt?
2012. febr. 22. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
És ha meghalt?
2012. febr. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérdésedre a válasz igen volt és szakítás lett a vége. Én személyesen leültünk mert ugyan ezt a jeleket produkálta és rákérdeztem. Sajnálom haver de valószínűleg így fogsz járni te is. Az meg hogy egy hete nem mond semmit ez nem túl gerinces dolog tőle.
2012. febr. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Volt, és helyes volt a megérzés.

És sajna most is egy nagyon hasonló helyzetben vagyok. Rákérdeztem, mire az volt a válasz, hogy túl sokat agyalok. Ahham...

2012. febr. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Volt nekem is ilyen érzésem és rá kb. 2 hétre szakított is velem..
2012. febr. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!