Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudok tenni ha kiábrándult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni ha kiábrándultam a lányokból, mégis szükségem van szeretetre?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy sok lányt megismertem már életemben, de sajnos ezért annyira kiábrándultam belőlük, hogy attól félek, nem tudok már többé senkit szeretni.


Vannak akik azt mondják hogy normális vagyok, vagy különleges, de szerintem egyszerűen érzékenyebb vagyok, mint a tipikus betszkivesz macsók.

Nincs problémám a külsőmmel, nincs homoszexuális hajlamom, sportolok és vannak hobbijaim is, van önismeretem, csak unom őket, mert mind egyformák és buták. Mondanám hogy tisztelet a kivételnek, de nem nagyon találkoztam még olyannal, aki meg olyan volt, azzal nem illettünk össze.


Valami hasznos tanácsot várok, esetleg olyanoktól akik voltak hasonló helyzetben, hogy mit lehet tenni ilyenkor.



2012. ápr. 28. 12:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hidd el van olyan lány,akiből nem ábrándulsz majd ki!
2012. ápr. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Dettó... valahogy én is csak az ilyen csajokat vonzom be, pedig nekem csak egy normális kéne :S... Én találtam magamnak új hobbit (regényírás), ill. tudom kicsit fura, de olyan dolgokra gyűjtök, amik elég sok zsetonba kerülnek, így sokat melózik suli mellett, és az leszívja az időm :D Nameg haverokkal is sokat lógok.
2012. ápr. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Helló!


Én is hasonlóképp érzek most, mint te és én is érzékenyebb, érzelmesebb típus vagyok fiú létemre.


Nálam is az a probléma még, hogy hiába van sok szép lány, jellemre mind olyan buta vagy felszínes, nem olyan intelligensek, mint én és dugáson kívül másra nem is jók többnyire.

2012. ápr. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
könyvtárakban való ismerkedés? De ott aztán neked is okosnak kell lenned :)
2012. ápr. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

nekem is volt már, hogy bezzeg minden pasi egyforma. nem szabad olyan emberekkel eltöltened az időd, akik a legkisebb jelét is adják annak, hogy nem passzolhattok egymáshoz. Ahogy felismered, hogy van olyan hibája/viselkedése/furcsasága ami a tiéddel semmiképp nem összeegyeztethető, hagyd ott, és törekedj a minél tökéletesebbre! Mert ha alább adod, akkor egy csomó időt elpazarolsz olyanra, aki egyáltalán nem is érdemel meg, és megváltozni se akar a kedvedért. Talán így elkerülheted a csalódást, ha pontosan tudod mit akarsz.

Hogy mit tegyél addig? ne görcsölj rá a témára, sportolj, bulizz élj a családodnak, csináld tovább a hobbijaidat. És ne keseredj neki, csak nevess! Mindenkinek vannak problémái, de fontos a jókedv, mert így mindig csak szar hangulatod lesz, amiért szingli vagy.

2012. ápr. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
prostik
2012. ápr. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
5-ös válaszoló megmondta a tutit.Egyetértek vele.
2012. ápr. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

# 1/7

Ezt sokan mondták már nekem, eddig még nem igazolódott.


# 2/7

Igen ez jó megoldás, ha lefoglalod magad, nincs időd ezen gondolkodni, de sajnos ez valahogy nem szolgál kielégítő megoldással.


# 3/7

Sajnos én is így látom, de én kapcsolatra vágyok, nem dugásra.


# 4/7

Nem úgy értem, hogy olvasott lányra vágyok, csak egyszerűen tudjon gondolkodni. Ezt is sokan mondták már, de pont könyvtárban is találkoztam annyi ostoba, nyihogó vagy muszájból ott lézengővel, hogy nincs kedvem hozzá. Szerintem az ilyen tippeket is tapasztalatlan emberek osztják, vagy csak nekem vannak ilyen rossz tapasztalataim.


# 5/7

Szerintem elég tudatosan keresgélek, és pont ezért elég hamar csalódnom a többségben. Bulizni meg nem járok, mert nem élvezem.

Nem tudom hogy kell érteni a szinglit, de nekem kell ok is, hogy nevessek, túl komoly vagyok hogy csak úgy nevessek a semmin, és görcsölni sem szoktam a témán, mert már beleuntam, csak elszomorít. De lehet hogy igazad van, túl sokat foglalkozok vele, várok pár évet és hátha jön az igazi. Vagy nem.

2012. ápr. 28. 13:37
 9/12 anonim ***** válasza:
ahhoz miért kell ok, hogy nevess? ez nagyon rossz! én mindenen nevetek. Jobb, mint sírni, vagy magadba fordulni... Ha ok nélkül is nevetek, akkor jobb kedvem van, ettől olyan nagyszerű és másokra is átragad! Fontold meg!
2012. ápr. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

# 9/9

Én erre nem vagyok képes, most elkezdhetnék röhögni mint egy idióta, de ettől nem lenne jobb kedvem, sőt még elkeserítőbb lenne, hogy magamban röhögök mint egy bolond, mert el akarom hinni hogy ettől változik meg az életem.

2012. ápr. 28. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!