Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg, hogy belenéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg, hogy belenéztem a határidőnaplójába, és nem tetszik amit ott találtam?

Figyelt kérdés
Főleg, ha egyáltalán nem díjazza, ha a dolgai között nézelődöm.
2008. ápr. 20. 08:13
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat - mindenképpen beszélünk erről.
2008. ápr. 20. 18:31
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkeppen kerdezz ra. 4 eve en is ugyanebben a cipoben voltam mikor veletlenul eszrevettem h az exem ex-e kuldott neki egy emailt tele regi fotokkal ugye nem felejtettel el papikam cimszoval es h nemcsak az en fenykepeimet rakosgatja el. En akkor az emailjet az o keresere neztem meg es o adta meg a jelszot is. en ekkor az uzi lattan beparaztam es tanacsokat kertem mikor hasonloan mondtak hallgassak rola ugyis ronda kover az a no, biztos az ex-emnek jobb izlese van. Hallgattam es hiba volt. A vegen pont evvel az ex-el csalt meg es nem is akarmilyen korulmenyek kozott dobott eleg alattomos modon. szerintem ne huzd az ido inkabb most megeri szenvedni mint eltolteni egy ilyen mellett meg egy kis idot mert mennel kesobb annal rosszabb es nehezebb a vegen. Sok sikert!
2008. ápr. 21. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ok. vesse ram mindenki a kovet. En is talalkozgattam a volt pasimmal mikozben mar a ferjemmel jartam.

Igaz, en nem csinaltam belole titkot.

En megmondtam, hova megyek, mit csinalok.

Persze az ex nyomult mint egy nyomorult de en tudtam, mit akarok es ugyan szex is volt, hogy megbizonyosodjak arrol, hogy izgalmat vesztette a dolog es a reszemrol be van csukva a dolog.

Elmondtam ezt is de csak egy ido utan. Soha nem hazudtam a ferjemnek. A legjobb baratom.

En biztos nem szolnek konkretan errol, mert maris lebuktal es a bizlma feled a 0-ra csokken.

Azonban ugy terelnem a szot, hogy az exere es megkerdeznem tud-e rola valamit, vajon hogy lehet?

Onnan fogod tudni, hogy igazat beszel vagy sem.

Azonban remelem te is tudod, hogy ez egy nagyon rossz dolog volt es idetlen de igaz: amit nem tudunk, az nem faj.

2008. ápr. 22. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szia! Tényleg nem szép, hogy kutakodtál párodnál... De az még csúnyább, amit ő csinál!!! én úgy gondolom, hogy mivel többször is találkoztak, többről van szó, mint baráti vacsiról. Akár meg is lesheted, hogy mit csinálnak, de azért nem jó, mert nem fogod kibírni, hogy ne menj oda leütni, ha olyat látsz. Ha meg semmit, még neked lesz bűntudatod... Kérdezz rá inkább! Bízz benne, hogy nem ver át, nem hazudik a szemedbe! Ha viszont, mindjárt felkapja csak a vizet, háááát... akkor jobb lesz, ha átgondoljátok, hogyan tovább!
2008. ápr. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Pontosan így határoztam, hogy óvatosan puhatolódzok, hogy mi újság az ex-szel, ugyanis ő az egyetlen korábbi barátnője, akiről mesélt - csak úgy "baráti" érdeklődésből, mi a helyzet vele.
2008. ápr. 22. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!