Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit vennél 6 hónapos fordulóra a barátnődnek?

Figyelt kérdés

ötleteket szeretnék


ne offoljunk, fontos :)


válaszokat előre is köszönöm szépen!


22/F


2012. ápr. 29. 08:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Semmit mert hónapokra meg fél évre ajándékot venni baromság. Az 1 év az már valami. Arra már vettem ajándékot
2012. ápr. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 x Susy Omega x ***** válasza:
nyaklánc, fülbevaló, karkötő, parfüm, táska, pénztárca... ezek olyan tipikus lányos ajándékok:) esetleg vegyél neki könyvet, ha szeret olvasni. nincs vmi vicces közös élményetek vagy szokásotok, mondásotok? nekünk barátommal pl. kedvenc mondatunk a "this is spartaaa", ezért egyszer kaptam tőle egy ilyen pólót:)) vagy meglepheted vacsival, süthetsz neki vmit, ha romantikusabb alkat.
2012. ápr. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 x Susy Omega x ***** válasza:
ja, és még vmi. ha nyálasabb a csaj, akkor odalesz egy szív alakú párnáért, amin a közös képetek van, vagy akár ilyen kulcstartóért. én személy szerint elhánynám magam, de van, akinek ez bejön:D:D és sztem sem kell felfújni ezt a 6. hónapot, de azért ünnepeljétek meg vhogy!:) én a vacsit ajánlanám leginkább, az alkalomhoz illő:)és utána egy jó szex,D
2012. ápr. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Minek a fordulójára?
2012. ápr. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
És az évfordulotokon mit csinálsz ha minden kis szart megünnepelsz és elhalmozod ajándékokkal. Komolyan nem értem h minek ilyen piti dolgokat ünnepelni. Mint valami 14 éves az első nőjével
2012. ápr. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vacsora XD Én örülök h a párom nem sütötte el ilyen baromságra hanem a kézkérésre tartogatta.
2012. ápr. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
disznósajtot
2012. ápr. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Főznék neki valami finomat és ehetőt. Ez azért lenne elismerés, mert 2x gyújtottam fel konyhát ilyesmi miatt.
2012. ápr. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Piros autót vagy egy kis lakást.
2012. ápr. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
3 csomag óvszert.
2012. ápr. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!