Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Léteznek még ilyen (normális)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még ilyen (normális) fiúk?

Figyelt kérdés
olyanok akik nem hulla részegek minden hétvégén "mert az a menő" meg nem számítógépes játék függők
2012. ápr. 29. 16:13
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:

Én vagyok rá a példa,egyszer voltam részeg,de azt nagyon megbántam :)

20F

2012. ápr. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
Igen:) az én Párom♥♥♥ is ilyen!!! Imádom♥!!
2012. ápr. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
Léteznek, csak nem tolják magukat előtérbe.
2012. ápr. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:

Én ilyennek tartom magam. Diszkóba nem járok, rocker vagyok. Csak akkor iszok, ha megkínálnak valahol. Szoktam számítógépes játékokkal játszani, úgy heti 2x fél órát. Régebben napi rendszerességgel sokkal többet, de mostanában már nem vonz annyira, atlétizálok, gitározok(zenekar), és kondiba járok mostanában helyette. Soha nem menő akartam lenni, mióta az eszemet tudom, mindig úgy éltem, ahogy jól éreztem magam, és nem úgy, ahogy más szerint kellene, vagy vagány.


16F

2012. ápr. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
A 7-es válaszolónál a pont.
2012. ápr. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim válasza:
ezek szerint normális lennék? :S
2012. ápr. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
Természetesen léteznek, és annak rendje-módja le vannak sz@rva.
2012. ápr. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:

Most úgy elgondolkodtam a válaszokat olvasva, hogy vajon a normális fiúk miért nem tesznek valamit az ellen, hogy le legyenek sz@rva? Nem versenyezni kell az alfa hímekkel, csak kicsit jobban adni magukra pl. Mert a lányok észrevennék ám őket, sőt örülnének is. Csak épp akinek zsíros a haja, büdös a lába, többnapos pólóban járkál, nem tesz semmit mondjuk az arcbőréért, az lehet a világ legrendesebb fiúja is, nem fog sikereket aratni.

Csak elméláztam ezen, nem vitát akarok kezdeményezni.

2012. ápr. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
léteznek csak nem veszed észre őket mert ahogy a 7-es is megmondta:"nem elég macsók nektek"
2012. ápr. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
Jelen
2012. ápr. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!