Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől van ez az érzés? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van ez az érzés? Nem tudtam teljesen elfelejteni? (történet lent. )

Figyelt kérdés
Pár éve volt egy srác, aki megismerkedésünk napján még nem tetszett. De ő már első alkalomkor mosolygott rám, meg nézett is. :) Aztán amikor rájöttem, hogy tetszik, akkor meg lehet, hogy már késő volt.. és így nem jöttünk össze sajnos. Ő mindig kedves volt velem, de neki alaptermészete, hogy nagyon udvarias, meg aranyos általánosságban. A tesómnak jó haverja, és egy nyáron egy hetet együtt töltött a 2 család. Ott azt vettem észre, hogy semmi különösebb vonzódás nincs benne irántam. Már jó ideje sikerült elfelejtenem abból a szempontból, hogy nem akarok vele járni, ilyesmi. De még mindig kedvelem, nem vagyok belé szerelmes. Viszont ha csak meghallom a nevét, hogy róla beszélnek, vagy a tesóm mesél valamit róla, akkor mindig elkezd eléggé dobogni a szívem, és mintha picit izgatott is lennék.. Szerintetek miért van ez?
2009. jún. 22. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tüneteidet olvasva ez sajnos szerelem.
2009. jún. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ugy nez ki, hogy szerelmes vagy bele!♥ :))
2009. jún. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De tényleg nyitott vagyok mindenki felé, és már szinte el sem tudnám képzelni, hogy összejöjjek vele. Viszont nem jártam azóta senkivel :( és azért jól jönne egy társ. Lehet h mégsem véletlen h azóta egyedül vagyok, talán mégis ő kéne?:S Köszi a válaszod!
2009. jún. 22. 20:30
 4/8 A kérdező kommentje:
kérlek, írjatok még válaszokat!
2009. jún. 22. 21:43
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát van rá sansz h tudat alatt pont azért nem is törted magad annyira hogy legyen más... Egy próbát megérne a dolog sztem. Ha ő is vevő rá.
2009. jún. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
ha ez az érzés gyötör téged, hát állj elé, és lesz, ami lesz. Nem élhetsz le úgy egy életet, hogy meg se próbálod. Sztem minden nőnek van olyan férfi az életében, akit 100%-osan nem tud soha elfelejteni. Szóval bátorság! Ha van fejlemény, mindenképp írd meg!Sok szerencsét
2009. jún. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, a pulzusod elárul:) Az ellen nem tudsz mit tenni. A párommal 1 éve vagyunk együtt, sokszor volt az h összevesztünk és eldöntöttem h soha többé kibékülés, sőt egyszer vt már az is h azt éreztem h nem vagyok már szerelmes és soha nem is leszek az...rá egy hétre fenn vt msnen, csak ránéztem a nevére és már úgy izgultam mintha érettségi előtt állnék, aztán írt h beszélhetnénk-e, majdnem kiugrott a szívem, szinte szétverte a bordáimat, és mikor azt írta, hogy: "tudom hogy te ezt már nem hiszed el, de többet jelentesz nekem mindennél, és őszintén szeretlek", majdnem sírva fakadtam...Ez csak a példabeszéd volt, a lényeg az h szerintem szerelmes vagy, mert az ilyen kicsi jelek árulnak el:)
2009. jún. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi!
2009. jún. 23. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!