Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen az a nő, aki hosszútávo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az a nő, aki hosszútávon is érdekes tud maradni egy férfi számára?

Figyelt kérdés
Átlag nő vagyok, kövér, 70 kilós, kicsi a mellem, nincsenek drága ruháim. A férfiak folyton elhagynak, el vagyok keseredve. Tanácsokat szeretnék kérni, hogy milyen egy tökéletes nő, akit a férfi sosem hagyna el másért? Szeretnék femme fatale lenni, aki nem egy nyitott könyv, bájos, de ugyanakkor rejtélyes. Sajnálom, bugyutának tűnhetek, de tényleg nagyon megelégeltem az életemet..
2012. ápr. 30. 13:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szeresd magad és az életedet.:)
2012. ápr. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Az sajnos nem elég, eddig is ezt tettem..
2012. ápr. 30. 13:57
 3/18 anonim ***** válasza:
Meztelen. Viccet félretéve: Közhely, de keress olyat, aki így szeret. Valóban vonzó tud lenni egy nőben a rejtélyesség, de csak akkor ha tényleg olyan. Ha ezt megjátszod...
2012. ápr. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

lol


Ha olyan férfit választasz aki értékel akkor elég ha önmagad vagy!


Én 115kg-os vagyok és a barátomnak esze ágában sincs elhagyni!

2012. ápr. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem olyan nő csak az álmaikban létezik.

Mindenki azzal jön, hogy egy férfi érdeklődését fenn kell tartani, akkor marad csak veled. Basszus, ez azért marha jó! Az én érdeklődésemet ki tartja fenn? Senki. Mégsem hagyom el a kedvesem, mert találok egy szebbet-jobbat...


Szóval én azt a "taktikát" választottam, hogy leszarom a pasikat nagy ívbe. Tudom, nem valami nyerő taktika, de amíg az én szeretetemért nem harcolnak, az érdeklődésemet nem akarják fönn tartani, az én figyelmemet nem akarják magukra vonni, addig én senkinek nem leszek a cirkuszi majma.


Engem is eldobtak, pedig sem nem vagyok kövér, se nem csúnya, szerintem jó nő vagyok. (no nem egy modell alkat, de azért megfordulnak a pasik utánam) Tanult is vagyok, és házias is. Az ágyban sem vagyok egy fadarab. De az én kedvesemnek ez mégsem volt elég, neki valami más kellett. Miért? Mert már nem érdekeltem. Na kösz...


Szóval szarok a világra. Aki minden áron meg akar szerezni, az majd ügyködik. Ha pedig nem jön senki, akkor jó nekem így is. Inkább maradok egyedül, mint valami idióta pasi csicskája legyek, aki úgy táncikál, ahogy őfelségének éppen megfelelő.


(bocsi a kitörését:))


24/n

2012. ápr. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Aki így szeretne, az nekem nem tetszik. Az intelligens, jóképű gentleman pasik tetszenek, viszont ők előbb-utóbb elhagynak egy jobb nőért.
2012. ápr. 30. 14:00
 7/18 Diavolino44 ***** válasza:

Az egyik kedvenc mondasom:

Valtozz meg te s mevaltozik korulotted a vilag!

Rengeteg dolog letezik amivel feltudod magad turbozni. De szerintem az elso a rendszeres sport s egy beallitott etrend legyen. Ha ahhoz keves az akaraterod, akkor ne varj csodat az elettol.

Sok sikert

2012. ápr. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Én a külsőre figyelek fel először is. Ez nálam rengetedet számít.

Tavaly megtetszett egy lány aki amellett hogy szép, olyan a tekintete amilyet én még nem láttam. Alig birom levenni róla a szemem.

Fél éve ismerem és minden nap gondolok rá pedig több mint 1 hónapja nem beszéltem vele. Gondolom a félév elég hosszútáv.


Biztos lesz olyan fiú akinek megtetszel.

2012. ápr. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Persze hogy elhagynak, amikor neked jobban kellenek ők, mint te nekik.

A pasikkal óvatosnak kell lenni, mert könynen kihasználás áldozata lehetsz.

Ne fuss a pasik után.

Ha te futsz a pasi után, az elfogad téged "erre-arra" amíg nem talál jobbat, aki neki kell.

Ha olyan pasiknak kellesz, akik neked nem jönnek be, azok biztos nem hagynának el, mert te kellesz nekik, nem fordítva.


Én úgy vagyok ezzel, hogy magasról letojom, kinek kellek, kinek nem, pasi után sosem futok, igaz, ők sem utánam.

Én tudom, hogy akik nekem bejönnek, azok nem fognak nekem udvarolni, akik meg nem jönnek be, azok meg futnak és nyomulnak, de nem kellenek.

A túljóképű és menő pasikkal meg nem kezdek, mert ribanc pasi nem kell.

Így egyedül maradok, mert nem akarok úgy járni, mint te.

Ja és vékony vagyok és nincs megfelelési kényszerem.

neked viszont van. Jó vagy úgy, ahogy vagy, de ha tényleg nem akarod, hogy elhagyjanak, hagyd hogy udvaroljon az a pasi, aki neked is kellene. ha nincs ilyen, és te "szerzed" meg magadnak a pasikat, akkor ez sosem fog megváltozni, mert ezek a pasik csak pótléknak használnak (igen, ilyen szemetek). Max. ha mégis hiányod van, szerezd meg őket szeretőnek, legyél laza, ne kényeztesd el őket, ne fuss utánuk, ne hívogasd őket.


Ne fuss a pasik után.

2012. ápr. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
55%

"Átlag nő vagyok, kövér, 70 kilós, kicsi a mellem,"

Az átlagos nő nem kövér, legfeljebb van rajta egy kis felesleg. Az átlagos nőnek nem kicsi a melle, de nem is óriási.

A tökéletes nőnek nincsenek önértékelési zavarai. Értelmes, ezért évek alatt sem lehet ráunni. Nem féltékeny és nem hisztizik.

A tökéletes nő legalább átlagosan néz ki.

2012. ápr. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!