Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki hasonló helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki hasonló helyzetben? Kéne pár tanács

Figyelt kérdés

Általában ezen a téren nagyon jók a megérzéseim, mindig meg mondom, hogy ki más és ki nem. Nem rég valakiről gondoltam, hogy más és ahogy beszéltünk, el is árulta. Na most ő valamiért engem nem akar, pedig nekem nem lenne ellenemre a dolog vele. Őt valamiért zavarja, hogy a lányokat szeretem, de az okát nem tudom. Őt még megkaphatom? Mert jó lenne vele lenni és tudnám szeretni ha hagyná. Na most ha ő tényleg nem akarna, ami nekem rossz lenne, akkor hogy találjak másik lányt? Szórakózóhelyek inkább kilőve, de suliban lenne azért, viszont hogy lehet jobban felismerni őket? Valaki van hasonló helyzetben, pl hogy elmondta egy barátnőjének és őt zavarta az elején? Nem tudom mit csináljak.

19/L


2012. ápr. 29. 23:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Taygetosz


vagy Taxgeton, annak a görög hegységnek ókori neve, melyet az újabbkori hellének a bizánci kor óta Pentedaktilonnak (ötujjas hegység) hivtak és hivnak. Hatalmas hegylánc, melynek márványból és csillámpalából alakult magaslatai Arkádiától egészen a Tainaron (Matapan) hegyfokig szakadatlan egymásutánban követik egymást és igy Lakoniának csaknem egész nyugati felét elfoglalják, északi nyulványai pedig határvonalat képeznek Lakonia és messzenia között. A Spárta felé néző hegyek szakadékaiban vetették az ókori spártaiak az idétlenül és nem életképesen világra jött gyermekeket a vadállatok elé. Az egész hegyláncnak alsó részét gyümölcsfák szegélyezik, feljebb a diófa és ciprus régiójában még a gabona is megterem, legfelül tűlevü fák közül több sziklacsúcs emelkedik ki; legmagasabb a hagiosz Iliasz (l. Illéshegy, 2.).

2012. ápr. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
minek jön ilyen retardált leszbi nyomoronc ide?? Ki a f@szt érdekelsz?!?! menj, és kösd fel magad ne itt sírj!!!!!
2012. máj. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!