Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor voltatok elsőnek szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor voltatok elsőnek szerelmesek? Honnan tudtátok hogy azok vagytok?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 30. 23:51
 1/7 anonim ***** válasza:
én még soha, sztem nem is tudok szeretni 21L
2012. ápr. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen a napközis tanár nénibe. onnan, hogy mindíg uténa koslattam, és jóformán rá se mertem nézi :D
2012. ápr. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
első válaszoló: én is így vagyok mondjuk kicsit fiatalabb is de régen mikor elképzeltem magam egy fiúval azt hittem hogy majd biztos sokáig együttt leszünk mostmeg szinte mintha nemis akarnék barátot pedig érzem hogy jó lennne valakit néha megölelni.
2012. máj. 1. 00:00
 4/7 anonim ***** válasza:

gyomorpillangó és merevedés a tünet.

és ha beszippantottam a haja,vagy a bőre illatát,akkor olyan bódult lettem,mint aki részeg.

2012. máj. 1. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

15 évesen egyik lányba az osztályból.

Onnan tudtam hogy más volt mint a többi, rá máshogy néztem, nagyon sokat gondoltam rá.

Ő ezt nem tudta, nem jártam vele soha, nem beszéltem vele erről soha.

Fél évig tartott kb, de ennek már lassan 7 éve. Már évek óta nem is láttam.

2012. máj. 1. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Honnan tudod hogy szerelmes vagy? Hát például csak az illető jár a fejedben belegondolsz hogy mennyire passzol hozzád stb...

Ha van olyan aki tetszik azzal mindenképp próbálj megismerkedni. Amúgy hány éves vagy? Mert mondjuk tizenévesen még normális ha bizonytalan vagy.

2012. máj. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok
2012. máj. 3. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!