Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagynád az angyalt azért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynád az angyalt azért, hogy megmentsd az ördög lelkét?

Figyelt kérdés

Hűű... de költői lett...


2 srác a lényeg. Az egyikük maga az angyal. Kedves, imád engem, mellettem áll, a családom is elfogadja. Őszinte, becsületes és tiszta lelkű.

Másikuk egy züllött ördög, aki meg akar változni. Imád, mellettem áll, de a családom nem fogadná el, ha mellette állnák a másik helyett. Én vagyok az egyetlen, akire számíthat...


Bunkó hozzászólásoktól nem leszek okosabb.

19/L


2012. máj. 1. 20:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Nem fog megváltozni! Ez az alap... Mérlegelj: társ akarsz lenni vagy szociális gondozó+anyuka+ boxzsák+kapcarongy egy személyben ( És abban a kapcsolatban hol leszel TE????)
2012. máj. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Jaj, ez is édes. Majd pont miattad fog megváltozni, igaz? Kérdezd meg tőle, hány nő bugyiját rángatta le még ezzel a dumával. Hagyd el a srácot, jobbat érdemel.
2012. máj. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Mindenki életében van egy ilyen ördög. Kis butus vagy még, úgyis őt választod, aztán majd megbánod, és keresed a jót. Csak arra meg már mindenki talál jobbat:)
2012. máj. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

A másodikból akarsz olyat csinálni, amilyen az első. Akkor az első miért nem jó?

Ne legyél mártír, nem fog megváltozni, én is találkoztam számtalan ilyennel. Segíteni akartam, de csak én szívtam meg, ígérgettek fűt-fát... most pedig végre-valahára egy olyannal találkoztam, mint a te elsőd, és soha, de soha nem fogom magamtól elengedni!

2012. máj. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

szánalmas vagy kérdező.

ŐSZINTÉN SZÓLVA SEMELYIKET SEM KELLENE VÁLASZTANOD.


hagyd ott őket....és keress egy másikat.

2012. máj. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Hülyeségeket beszélsz. A kérdező nem szánalmas, csak tapasztalatlan.
2012. máj. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Felesleges itt osztanotok az észt,úgyis azt választja majd,akibe szerelmes, ezt nem lehet befolyásolni,sem eldönteni,ész érveknek itt semmi értelme.

Ha meg csalódik,hát had csalódjon,azt is meg kell élni.

De 100 csalódás is jobb mint olyan mellett élni,akibe nem vagy igazán szerelmes!

2012. máj. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok, fogalmam sincs mi a helyes döntés, vagy hogy mi ez a helyzet egyáltalán....pont azért, mert fiú vagyok, mi nem így gondolkodunk, döntünk, sőt szerintem ilyen helyzetbe nem is nagyon kerülünk.


De az élettapasztalatom alapján nagyon nagy valószínűséggel a másodikat fogod választani. Aztán hogy helyesel döntesz-e, az majd később kiderül.

2012. máj. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
A ördögöt, mert nyilvánvaló, hogy mindennél jobban szeretem, csak mások angyalt kívánnak mellém.
2012. máj. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Nekem 7 évig próbált változni az "ördögöm".Fiatal voltam,szerelmes,kitartó,naiv és nagy hülye.Mindig úgy voltam vele, hogy hátha most tényleg változik.Már rég külön vagyunk,azóta van egy másik párom és kisbabám!Ő pedig ugyan olyan ördög maradt, ha nem rosszabb!!!!

Sose láttam még olyat aki megváltozott.

2012. máj. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!