Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagynád a párod, csak mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynád a párod, csak mert eligénytelenedett?

Figyelt kérdés

Egy barátnőm kért meg, hogy írjam ki a kérdést. 8 éve vannak együtt.

A férjéről:

2 naponta fürdik, wc után nem mindig mos kezet, fogmosás is 2-3 naponta.

Dezodort nem használ, ha nem túl büdös a ruha amit már hordott, felhúzza újra, anélkül hogy kimosná.


Amikor találkozom vele az utcán, ezekből nem nagyon észlelek semmit. Csak annyit, hogy árad belőle a pia szag, és a fogai is elég rondák.


2012. ápr. 10. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha az őszinte beszélgetés nem használ, akkor igen. Tehát nem ez lenne az első reakcióm, de ha ő nem tisztel meg annyira, hogy adjon magára, akkor nekem sem kell mellette élnem, hisz kiábrándulok belőle, mint férfiból, mint emberből.
2012. ápr. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nem lehetne valahogy rávenni, hogy ápolja magát jobban?

kezdetnek csak meglebbenteném, hogy ha nem változtat, akkor szétköltözünk. 1 hónap próbaidő, ha ezek után sincs javulás, akkor agyő nagy ő :P

2012. ápr. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Többször mondta neki a barátnőm, hogy amikor pia szaga van, nincs gusztusa megcsókolni, nem hogy lefeküdni vele.
2012. ápr. 10. 17:07
 4/8 anonim ***** válasza:
27%

Én is kétnaponta fürdöm. WC után meg akkor mosok kezet, ha lehugyoztam... szal soha.


de a fogmosás az gáz, meg a piaszag is.

2012. ápr. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én nem feküdnék 1 ágyba a párommal, ha nem fürdene le esténként.
2012. ápr. 10. 17:24
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha eljönne az a pont, hogy szégyellnék kilépni vele az utcára, igen,elhagynám. Bár azért tegyük hozzá, h nem értem, hogy alakulhat ez így...a ruhája pl h h nem tiszta? Én alapból megyek, és összeszedem a pólókat, nadrágokat, pulcsikat, és max 2x-i használat után alapból kimosom őket, szal a ruhája MINDIG tiszta. Erről nekünk nőknek kell gondoskodni sztem. Másik: ha 2 naponta fürdene, megmondanám neki, hogy választhatja a kanapét,mert mellettem ugyan nem alszik. Mindenre rá lehet venni őket, egy kis női rafinériával és fifikával. Ha ezek nem működnek,akkor kertelés nélkül vázolnám a helyzetet, ha nem változna, akkor fel is út...
2012. ápr. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A ruha dolgot én is mondtam a barátnőmnek. Azt mondta, hogy a férje volt, hogy a mosógépből vette ki a pólót, vagy visszatette a szekrénybe, mintha tiszta lenne.

Sokszor aludtak külön, aztán 1-2 hétig minden oké volt.

Aztán megint visszaállt erre a dologra.

2012. ápr. 10. 17:27
 8/8 anonim ***** válasza:

És a bnődnek nem volt gyanús h nem teregette ki az adott polót??? --bocs, de én tutira észre venném...

Akkor egy utolsó ultimátum a csávónak,vagy megváltozik,vagy hello.

2012. ápr. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!