Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagynád az angyalt azért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynád az angyalt azért, hogy megmentsd az ördög lelkét?

Figyelt kérdés

Hűű... de költői lett...


2 srác a lényeg. Az egyikük maga az angyal. Kedves, imád engem, mellettem áll, a családom is elfogadja. Őszinte, becsületes és tiszta lelkű.

Másikuk egy züllött ördög, aki meg akar változni. Imád, mellettem áll, de a családom nem fogadná el, ha mellette állnák a másik helyett. Én vagyok az egyetlen, akire számíthat...


Bunkó hozzászólásoktól nem leszek okosabb.

19/L


2012. máj. 1. 20:17
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Próbáltam én is megváltoztatni egy ilyen "ördög" leányzót.

Én voltam a mintatanuló, a jó fiú, az ügyes fiú, a fiú, akire számítani lehet, stb, ő meg a drogos lány, az iskolából lógós lány, a buta lány, stb. (VESZETTÜL szépen nézett ki, ezért züllött el, mert rosszul élt vele.. és ezért is kellett nekem olyan nagyon, minden fiú vele akart lenni, de csak "kevesek kiváltsága volt").

Mindenki mondta nekem, hogy hülye vagyok, hagyjam már őt a fenébe, sokkal jobbat érdemlek, stb, stb, stb.. Azokat, amiket most nyilván Te is hallasz mindenhonnan.


Hát én nem hallgattam rájuk. Úgy voltam vele, hogy "ki, ha nem Én?!"..


Utólag már tudom, hogy hagyni kellett volna. Én nem hagytam ott érte rendes lányt, így nem emésztem magam miatta annyira. Őszintén mondom neked, a legjobb indulattal: senki nem vagy ahhoz, hogy megváltoztasd a másik életét. Nem fog menni. Több lánnyal is próbálkoztam, hogy "na majd én felhozom a szintre", SOHA nem sikerült. Ez mind, MIND csak ígéret.


Ha jót akarsz magadnak, maradsz az angyalnál...


F

2012. máj. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Már nem aktuális a kérdés, azért azoknak, akik azzal jöttek, hogy butus vagyok, ha azt hiszem, megváltozik, mondanám, hogy azóta is egy pár vagyunk, szeretjük egymást mindennél jobban, és nyoma sincs annak a "rosszfiúnak", aki volt. Mindenesetre köszönöm a hozzászólásokat.
2013. márc. 23. 11:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!