Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek beszokott jönni a megérzésetek amikor megismertek valakit?

Figyelt kérdés
Van egy kapcsolatom és az érzésem szívat az illető,de semmi arra utaló jelet nem ad,ez csak megérzés.Találkoztunk többször is,meg voltunk úgy együtt többször is.Az a furcsa előtt egy évvel volt kapcsolatom,ott határozottan éreztem minden oké,mégis elhagyott.Annyira érzem nem gondolja komolyan csak mondja ,lehet rossz a megérzésem?
2012. máj. 2. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet rossz a megérzésed. Szerintem csak tönkretette az önbizalmad az előző csalódás, mert ott mindent úgy éreztél, hogy stimmel, közben meg csalt a megérzésed... ezért most ösztönösen védenéd magad a csalódástól, és próbálod bebeszélni, hogy valami biztosan nincs rendben most sem... szerintem ezen ne görcsölj, főleg ha nincs semmi erre utaló jel. Bízz benne, ha meg nem megy, akkor nincs jövője a kapcsolatnak, mert előbb-utóbb úgyis észreveszi és meg fogja unni a bizalmatlanságot.
2012. máj. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. máj. 2. 11:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem beszokott jönni a megérzésem, bár lehet azért is, mert sosem áltatom magam nagy elvárásokkal a kapcsolataim kezdetén!Igazából mindig úgy állok hozzá, hogy vagy sikerül vagy nem. De ha azt látom már az elején, hogy valami nagyon szúrja a szemem valakivel kapcsolatban,akkor pláne nem erőltetem a dolgokat!
2012. máj. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak a korábbi csalódás miatt érzel így. Ettől függetlenül én nem szoktam az elején beleélni magamat a dolgokba, mert lehet, hogy ő ugyan nem szivat, de az elején bármikor kiderülhet valami, ami miatt nem illetek össze. Élvezd az ismerkedést, a randikat, és ne gondolj arra, hogy mi lesz holnap.
2012. máj. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!