Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a pasim elfelej...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a pasim elfelejtette az 1. évfordulónkat?

Figyelt kérdés
ma van az évfordzlónk...előbb kérdeztem tőle, nem e felejtett el valamit...azt monta hogy ,,mégis mit?" ....még csak egy fikarcnyit sem rémlett neki, hogy évfordulónk van. egyáltán...amikor leírtam neki hogy: kinek fontos kinek nem...egyébként ma van az évfordulónk,csakúgy mellesleg... azt mondja: ,,aha" . micsináljak? nem mondtam neki, hogy rosszul esett, nem akartam vele veszekedni, viszont ruhadtul megbántott... mit tegyek? ma, HA találkozunk, osztjam ki? vagy csak nyugodt hanggal mondjam meg neki hogy szarul esett, és jó lenne, ha ilyenekre emlékezne? tegnap direkt kérdeztem tőle hogy ,,ma hanyadika van?" , emg hogy ,,holnap micsinálsz" (azaz-ma mit csinál) ...azt monta elmegy tornázni, aszt megy ki haverokkal.... szuper, micsináljak?? :(
2012. máj. 2. 11:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ezzel kapcsolatban egy kis offtopic, ám tanulságos emléket megemlítenék.


Gimi közepén egyik jó haveromnak volt egy barátnője, amolyan rózsaszín gyerekszerelem. Közösen indultunk bulizni, a megbeszélt találkozóhelyre már úgy érkeztek meg, hogy láthatóan egy véres veszekedést hagytak félbe, és most épp kőkemény mosolyszünet van. Mikor rákérdeztünk, a csaj elkezdett hangosan korholni a srácra, hogy hogy lehet ekkora bunkó, elfelejtette a negyedik hófordulójukat (xD), és amikor ezen megsértődött, még a srácnak állt feljebb, mert lehülyézte a csajt és azóta még csak hozzá sem szól. Mi ültünk egy másik haverral velük szemben és csak mellékesen felvilágosítottuk, hogy milyen napon is jöttek össze, mert négyünk közül CSAK a csaj tudta rosszul. A pasiján kívül én és a másik két srác is emlékeztünk a pontos dátumra, pedig nekünk aztán k*rva mindegy volt.


Kedves kérdező, várd meg a ma estét, vagy a holnapot. Ha akkor sincs semmi, akkor jelezd felé, hogy ez bizony neked rosszul esett. Az osztás, illetve a derült égből villámcsapásként érkező balhéval hatalmas öngólt lősz, mert pillanatok alatt szardobállássá alakul az egyszerű figyelmetlenségből induló vita.

2012. máj. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
ez egy nagyon jó példa, tényleg. :) :) k¸osz¸on¸om mindenkinek....szerintem is kiosztani tényleg felesleges, elfelejtette, nem fogok belőle nagy ügyet csinálni...eddig még a szülinapomat sem felejtette el, semmit sem :) szerintem ez csupán véletlen kiesés volt neki, kétlem hogy nem érdekelte volna, mert két héttel ezelőtt még erről beszéltünk :) köszönöm :)
2012. máj. 2. 12:37
 13/14 A kérdező kommentje:
csak hirtelen meghökkentem, és kicsit felidgesített meg elszomorodtam...de hát, én sem emlékszem mindenre, bevallom, apu anyu szülinapját sem tudom napra pontosan, csak hónapra. :P
2012. máj. 2. 12:39
 14/14 anonim ***** válasza:
Akkor talán indulj ki magadból, és ne várj el többet mástól, mint amit te leteszel az asztalra!
2012. máj. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!