Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottunk, mégis jeleket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk, mégis jeleket küld. Ráadásul 2 év telt el azóta! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A sráccal 2 éve szakítottunk, 6 hónapig jártunk. (szerelmesek voltunk).

Szinte egyik pillanatról a másikra kilépett az életemből-elköltözött, munkát kapott egy másik városban. Nem híve a távkapcsolatnak.

De akárhányszor hazajön, mindig tesz vagy mond olyat, amiből arra következtetek, hogy még motoszkál benne valami. Jelezzek én is? (mikor összejöttünk is nekem kellett lépnem...)

Nemsokára lehetőségünk lesz az újrakezdésre (ha ő akarja), mert ugyanabban a városba költözöm.

Csak szépen, finoman kerüljek megint közelebb hozzá? Vagy borítsam a bilit?:) msn-en már naponta beszélünk. Egy 20éves lány


2009. jún. 23. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
óh ,de édesek,igen szerintem kezzd ujra ,valószinüleg rájött ,ilyen lány nem terem minden bokorban,mint te, és ha persze te is szeretnéd ezt a kapcsolatot....úgy látszik van fiatalkorban is valódi szerelem..rá kellett jönnötök,egymásnak vagytok teremtve..
2009. jún. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Csak annyi a bökkenő, hogy aztán mindig visszavonulót fúj..pl. ha utána felhívom, sosem ér rá.

Msn-en se tudom sehogy arrafelé terelni a témát...várjak, míg felköltözöm (h ne legyen kifogás a távolság-)Várjak még? De mire?...(am köszi a kommot:))

2009. jún. 23. 14:55
 3/3 A kérdező kommentje:
További javaslatokat várok!:):)
2009. jún. 24. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!