Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tulreagálom hogy ha a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulreagálom hogy ha a pasim többet törödik az autojaval mint velem?

Figyelt kérdés
Nem szoltam volna semit sem csak keveset talalkozunk vagyis csak hetvegeken és én rohanok hoza és töbet vagyok egyedül mint vele és ak felmerül bennem hogy ennyi erövel otthon is lehetnék de inkab még is maradok mert legalab lathatom
2012. máj. 2. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, az autója tud helyesen írni, azért jön be neki jobban cica.
2012. máj. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Christine újjászületett!
2012. máj. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Hanariko ***** válasza:
helyesírástól függően/függetlenül... sztm. nem reagálod túl.
2012. máj. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Bocs csak teleforol vok bent s sietem. De nekem itt nm a helyeriras szamit
2012. máj. 2. 20:42
 5/8 Hanariko ***** válasza:

mert ti is csak azokat lányokat veszitek észre akik r*bancul viselkednek és a bunkó pasik kellenek nekik.


Had éljek bátyám példájával: randizott egy normális, aranyos, kedves lánnyal, erre közli (velem) túl komoly neki és nem tudná megcsalni.

na hát kicsit kiakadtam. Amíg ilyen a felfogás (az ővé is meg sokan másoké is) addig ne reménykedjetek normális lányban csak a könnyen kapható ribikben, akik majd az első bunkó pasi kedvéért otthagynak titeket.

2012. máj. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És ha tényleg igazam van akkor mit tehetnék?.... Vagy talán majd ráun egyszer?
2012. máj. 2. 20:52
 7/8 Hanariko ***** válasza:
bocs a 2. válaszom nem ide jött volna.
2012. máj. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most kezdem azt hinni hogy egy ember egy tárgyba is lehet szerelmes. Én egy mobilba vagyok szerelmes, a mostanit pedig szívből gyűlölöm. :-D (na jó azért a baratnőmet nyilván jobban szeretem egy tárgynál) Ide is csak azt tudom írni hogy beszéld meg vele.
2012. júl. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!