Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám kiengesztelni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám kiengesztelni a barátnőmet? 27/F

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt este miután hazajöttem eléggé feszült voltam és durván bántam a barátnőmmel.

Ő romantikus vacsorával várt engem, de én azt mondtam neki, hogy egy mélytoroknak jobban örültem volna, erőszakoskodtam vele, és szexre kényszerítettem és közben kiabáltam vele.

Már nagyon megbántam, hogy így viselkedtem de tényleg nagyon ideges voltam a stressz miatt.


Azóta szegény szinte csak sírdogál.



2012. máj. 3. 14:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Büszke lehetsz magadra büdös suttyó. -.-
2012. máj. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%

Elmondod, hogy sajnálod. Sajnos ezt már nem tudod meg nem történté tenni.


Viszont azt tudd, azért vagyunk civilizált emberek, hogy uralkodjunk önmagunkon. Aki ennek a képességnek nincs birtokába, az másszon vissza a fára nyugodtan!

2012. máj. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Na szerencsétlen lány, tényleg jó nagy b.nkó voltál vele, de ha megbántad, és általában nem ez van, akkor kérj őszintén bocsánatot, hogy nagyon sajnálod, és pótold a romantikus vacsit, meg minden. Meg virág esetleg.
2012. máj. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva ez nem az a szintű történés volt, amit csak úgy kiengesztelsz. Semmilyen stressz nem mentség arra, hogy megerőszakold a barátnődet, a bizalomnak szerintem annyi.
2012. máj. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%
Pff. Ez már szinte nemi erőszak. Ha van esze a csajnak akkor kidob a p.csába. Úristen, de gyökér vagy....
2012. máj. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%
Én szóba nem állnék veled többet. Állat vagy. Erre nincs bocsánat. Ha stresszes vagy, járj el bokszolni.
2012. máj. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
43%

gratulálok, te balfék g.ci -.-

hogy a fszomba lehetsz ilyen szerencsétlen?

vigyél neki virágot, vigasztald meg, legyél vele sokat, pl. menjetek el közös programra, és egy jó ideig ne szexeljetek, csak ha ő kéri.


18/f

2012. máj. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Remélem ő azért szóba fog állni velem.
2012. máj. 3. 15:09
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha van egy kis esze akkor nem. Legközelebb mi lesz ha nagyon ideges leszel? Csinálsz két csinos monoklit a szeme alá, aztán bocsánatot kérsz? Tkp. megerőszakoltad azt a szegény csajt. Én nem érezném biztonságban magam melletted a helyében, az is biztos.
2012. máj. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

# 7/8 te 18 évesen szerintem még neszójjábe :D

Kérdező: nagy király vagy, de azt nem értem, hogy miért nem lehet előbb enni, utána meg dugni?? a halálnak lenne kedve hozzá korgó gyomorral...

Amúgy egy Wellness hétvége csodákra képes - és nem, nincs olcsóbb módszer, hogy kiengeszteld.

2012. máj. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!