Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugye a barátommal vagyis már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye a barátommal vagyis már a volt barátommal van a baj ha megcsalt és otthagyott engem egy "ribancért"?

Figyelt kérdés
2012. máj. 3. 15:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
igen!!! de én ismerkednék veled:)
2012. máj. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
hh?:D
2012. máj. 3. 15:21
 3/13 anonim ***** válasza:
45%
Nem feltétlenül. Lehet, hogy okot adtál rá. Nem tudhatjuk...
2012. máj. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
ártatlan vagyok...:$
2012. máj. 3. 15:23
 5/13 anonim ***** válasza:
44%

Az esetek többségében, illetve mondjuk úgy, hogy 99%-ban a rossz szexuális élet miatt szoktak félrelépni a pasik.

Nézz magadba, és mond azt nekünk, hogy majd minden nap szexeltetek, legalább 1 órácskát.

Ha nem, meg is van az oka.

2012. máj. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Dottorre ***** válasza:
Épp az utolsót akartam én is írni. Ha egy pasival fordult elő csak, az lehet ,hogy nem a te hibád, de ha többel, akkor gondolkodj el mindenképp, hogy neked miben kéne változni!
2012. máj. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Én is ilyesmire gondoltam, de inkább úgy fogalmaznék, hogy sokszor vezet egy kapcsolat végéhez az, hogy a két félnek nem egyforma a szexuális étvágya. Ilyenkor szokott előfordulni, hogy a nagyobb étvágyú fél máshol keresi azt, amit nem kap meg otthon.

Persze más kérdés, hogy mennyire civilizált megoldás a félrelépés, amikor akár meg is lehetne beszélni a dolgot...

2012. máj. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Pj0tr ***** válasza:

Nem feltétlenül valaki hibája. Egyszerűen nem illettetek össze.

Persze előbb szakítania kellett volna...

2012. máj. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem a megcsalás übersurmó dolog, és semmilyen értelmes magyarázat nincs rá.

Nem jó a nemi élet? Nem elég? Nem túl színes? Nem változatos? Oké rendben. Legyen férfi, és mondja meg a nőnek. Próbáljanak meg változtatni. Nem megy? Oké rendben, szakítsanak és dugjon vígan jobbra-balra.

De nincs annál undorítóbb, gerinctelenebb dolog, mint amikor egy f.sznak nem jön be a nemi élet, és inkább félrekúr, ahelyett, hogy BÁRMIT is próbálna tenni ellene.

Kérdező, igen, a pasiddal volt a baj. Egy pöts volt, és te jártál jobban vele, hogy lelépett. Akármit mondanak is itt neked, a megcsalás őt minősíti, nem téged.

2012. máj. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#9-es:

Nem, nem minden esetben az.

Vannak esetek amikor elkerülhetetlen.

Olvasd el ezt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__28..

2012. máj. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!