Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy fiú holnap este átjön,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú holnap este átjön, mert segítek neki angol nyelvvizsgára való készülésben. Eljön hozzám, csak ketten leszünk a lakásban és már annyit fantáziáltam róla. Megtennétek?

Figyelt kérdés

Fél éve ismerem és egyszer járni akart velem szerintem, csak én akkor pont nem akartam kapcsolatot, mert az előtte lévő nagyon megviselt, de egy buli után volt vele szexuális kapcsolatom. Meg még 3x. Eleinte csak barátok voltunk, akik szexelnek, de túl jó lett a viszonyunk és kapcsolatot akart, de én nem. Aztán ő összejött megint a volt barátnőjével egy hónapnyi mosolyszünet után, most 2 évesek, de mindig csak rosszat mondott nekem a barátnőjéről. Ahogy ők összejöttek mi nem beszéltünk, mert a csaj tök féltékeny volt mindig, de legutóbb összefutottunk a városban és beszélgettünk és én felajánlottam hogy segítek. Tehát holnap eljön és nekem ő már akkor is tetszett, de azóta belebolondultam teljesen. Holnap ha eljön, annyira megcsókolnám és lefeküdnék vele... Nagyon nagyon nagyon kívánom, minden éjjel erről fantáziálok. De a kapcsolatát nem akarom tönkre tenni, de aaaajjj... Az a csaj hülye.. Ha mondjuk ő kezdeményezne, belemennétek?

Minden esetre én már ma voltam gyantáztatni. :(

21/L


2012. máj. 3. 19:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
20%
Tehát megint széttennéd a lábad.. Gratulálok.. :DDD Igazi "ribi" lettél.. Vedd át a bizonyítványod .. :))
2012. máj. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
86%
Óóó, te már eldöntötted mit szeretnél, nameg gondolom a pasi sem teljesen hülye, szerintem ő sem csak az angolra felkészülés miatt megy át. Szépen megcsalja veled a barátnőjét.
2012. máj. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 -=Koldus=- ***** válasza:
89%
Dugjatok egy jó nyugodtan...
2012. máj. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Háááát nem jó ötlet, aztán a végén te leszel a szemét harmadik..nem biztos, hogy a végén neki ,,rossz" lenne 2 barátnővel..
2012. máj. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
26%

Szia

Mekkora ribanc vagy, kapd be a faszom!

üdv: egy átlagember.

2012. máj. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
39%

"Egy fiú holnap este átjön, mert segítek neki angol nyelvvizsgára való készülésben."


Kis naiv...

2012. máj. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
88%

"Minden esetre én már ma voltam gyantáztatni."


:DDD

2012. máj. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
52%
Amint meglátod ugorj a nyakába és smárold le, nem kell ott időzni és gondolkodni. A szex sosem volt bűn. : )
2012. máj. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
21%
Én ugyan fiú vagyok de a helyedben biztos megtenném!Az a dolog hogy kapcsolata van arra a válaszom azt szoktam mondani hogy:"Mikor érdekelt az engem?"
2012. máj. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
90%
Egy kis angol, egy kis francia...
2012. máj. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!