Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Angol sráccal összejönni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Angol sráccal összejönni? Működne?

Figyelt kérdés
1 hónapja lakok kinn,a munkahelyemen egy ismerősön keresztül nagyon érdeklődik utánam egy srác,de az angolom alapszinten van,így nem nagyon merek erre mit lépni,amikor üzent hogy nagyon szeretne velem megismerkedni,akkor azt mondták neki hogy nem nagyon tudok angolul,azóta nem üzent többet de mindíg néz és mosolyog,nagyon szeretnék vele megismerkedni,de olyan hülyén érzem magam hogy nem tudok jól az ő nyelvén,de közbe meg nagyon nagyon tetszik,a bátyám is kinn él neki is angol a párja,igaz ő már nagyon tud angolul,amit legfőképp a barátnőjének köszönhet,nagyon sokat tanul tőle,meg olyan arik együtt. Én is tök szeretnék így lenni ezzel a sráccal. elhatároztam hogy intenzívebben fogom tanulni a nyelvet mint eddig, 1-2 hónap alatt szerintetek tudnák annyit fejlődni hogy ismerkedhessek vele? Annyira szeretném őt megismerni :) Nevetséges szerintetek? a megjegyzéseket légyszi mellőzzétek,csak normális válaszokat szeretnék,köszi előre is.
2012. ápr. 13. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
...én megpróbálnám....ha mást nem-tapasztalatot nyersz vele!!!!!hajráá!!
2012. ápr. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Kulcsszavak: blowjob, swallow, doggy, anal. Ha ezeket tudod, akkor rendben leszel.
2012. ápr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Alapszinten van, akkor elvileg társalogni is tudsz. Egyébként, ha fejleszted a szókincsed, meg tényleg keményen tanulod a nyelvet összejön. Szerintem egy próbát megérne.
2012. ápr. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
igen persze ha folyamatosan beszéltek majd akkor elég 2-3 hét is hogy perfektül beszélj :)
2012. ápr. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg.Sok sikert:)
2012. ápr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De arik vagytok,azt hittem mindenki azt fogja mondani hogy felejtős :))) köszönöööm! Csak attól tartok hogy így hogy megtudta hogy nehézkesen beszélem csak a nyelvét,így lehet már azér nem üzen mer így még sem akar ismerkedni,de annyira örülnék ha benne lenne és tényleg működne hogy megismerjük egymást :) De gondolom valamilyen szinten tart ettől ahogyan én is :S
2012. ápr. 13. 21:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Felejtős és nevetséges... mármint az, hogy 1-2 hónap múlva akarsz majd csak vele megismerkedni. Most menj oda hozzá, és 1-2 hónap múlva százezerszer jobban fogsz trécselni vele annál, mint amit valaha is elképzeltél. Ha meg nem jönne össze... máshoz simán meglesz az az 1-2 hónapod :) Ennél jobb tanerőt keresve se tanálhatnál, feltétel, hogy a Répe-retek mogyorót hibátlanul kell fújnia a srácnak 2 hónap múlva!!!
2012. ápr. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ajj,megőrülök már :( nem üzen semmit,én meg félek oda menni,mert ha meg nem értem amit mond akkor az nekem gáz...mit csináljaaak...és egyre jobban tetszik :(
2012. ápr. 18. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!